X


Yüzde 1000 Potansiyelli 3 Altcoin! Fiyatları Ucuz ve 2022’de Değerleri Katlanabilir!

Yıllardır kripto para piyasalarında saymaya üşeneceğiniz kadar iniş/çıkış oldu. Piyasa yeniden yükseldiğinde en fazla bu altcoinler kazandırabilir.
18:58
9 Ocak 2022

Kripto para piyasaları halen negatif ve yatırımcılar artan endişelerini bastıramıyor. Korku açgözlülük endeksinin ibreleri aşırı korkunun artık dibini gösteriyor. Ancak kripto para camiası tarafından yakından takip edilen analist Joe Parys, fiyatlar ucuzken sepetleri doldurmanın faydalı olabileceğini düşünüyor. Piyasadaki değeri düşük ve potansiyeli yüksek 3 altcoin’i takipçileriyle paylaşan Joe ciddi fiyat hareketleri bekliyor.

Düşüşler bu piyasada bugüne kadar kalıcı olmadı. Ivan on Tech, Twitter‘da şunları söyledi: “Tıpkı Mart 2020’de dibi sattığınız gibi korktunuz ve sattınız” haklı olabilir mi?

Polkadot (DOT)

Bahsedilen değeri düşük ve yüksek fiyat potansiyeli olan ilk altcoin Polkadot (DOT), en azından Joe böyle düşünüyor. Polkadot, yalnızca tokenlerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün zincirler arası aktarımını kolaylaştıran ve böylece blockchain’lerin birbirleriyle birlikte çalışabilir olmasına izin veren, özel bir blockchain ağını birbirine bağlayan ve güvence altına alan açık kaynaklı bir parçalanmış çok zincirli protokoldür.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

DOT bugünlerde 24 dolar seviyelerinde ve birkaç ay önce 53 dolardan alıcı buluyordu. Eğer yeniden ATH yolculuğuna başlarsa bu seviyeden alım yapanlar %55+ civarında bir kazançla kar satışı yapabilir. Tam tersi olur 1 yılı aşacak bir ayı sezonuna girersek fiyatı 5 dolara da düşebilir, neden olmasın?

Shiba Inu (SHIB)

Elon Musk’ın ucuz açık Twitter paylaşımlarıyla beslenen ve sonrasında Elon Musk’ın bile yıkamadığı bir güce ulaşan SHIB bugünlerde ciddi değer kaybı yaşadı. Yatırımcılar arasındaki korku arttıkça SHIB token gibi bol sıfırlarını silerek yükselen projelerden kaçış daha hızlı oluyor. Yazı hazırlandığı sırada SHIB 0,000028 dolardan alıcı buluyor.

Eğer piyasa normale döner ve SHIB yeniden ATH testine koşarsa fiyat %300’e yakın artış gösterebilir.

PancakeSwap (CAKE)

Değeri düşük olan başka bir token PancakeSwap‘tır (CAKE), platform yatırımcıların kripto para alım satımına aracılık ediyor. AMM – DeFi uygulaması likidite sağlayan kullanıcıların para kazanmasına da yardımcı oluyor. PancakeSwap, bir likidite havuzuna karşı işlem yapmak için otomatik bir piyasa yapıcı modeli kullanır. Bu havuzlar, fonlarını havuza yatıran ve karşılığında likidite sağlayıcı tokenleri alan kullanıcılar tarafından doldurulur.

PancakeSwap, devasa bir merkezi olmayan borsadır ve dünyanın en çok kullanılan merkezi olmayan borsalarından biridir. CAKE token fiyatı düştü ancak daha önceki toparlanmalarına benzer yükselişlerle geri dönebilir. CAKE yaklaşık 10 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar