X


Yüzde 1000 Artabilir! Kripto Kâhini 2022’nin Altcoin Mücevherlerini Açıkladı!

Fiyatı düşük ve potansiyeli yüksek 6 altcoin yatırımcılara ciddi kazanç getirebilir.
14:30
9 Ocak 2022

Piyasada pek çok değeri düşük altcoin var, gelecekte iyi bir fiyatlama yapmak için büyük bir potansiyele sahipler. Ünlü bir Youtube kanalı olan Cheeky Crypto, bunun gibi en iyi 6 kriptoyu listeledi. Bu altcoinler yüksek risk içerir yani %1000 kazanç elde etmeniz de tüm paranızın %99’unu kaybetmeniz de mümkündür. Projelerle alakalı detaylı araştırmaları yaparak kararınızı siz verirsiniz. O halde başlıyoruz.

NuNet (NTX)

NuNet, SingularityNET’ten ayrılan ikinci proje ve SingularityDAO Launchpad’den başlatılan ilk projedir. Piyasa değerine göre 3601. sıradadır ve büyük bir büyüme potansiyeline sahiptir. Kısa süre önce MEXC borsasında listelendi, bu yüzden hala erken dönem yatırım fırsatı sunabilir. Elbette bunların tamamı Cheeky Crypto analistlerinin görüşüdür.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

NuNet’in kullanıcıları, merkezi olmayan ağlar için küresel olarak dağıtılmış, optimize edilmiş bilgi işlem gücü sağlamak için bilgi işlem kaynaklarını uygun ölçekte paylaşabilir ve bunlardan para kazanabilir. Bu, gelecekte NuNet coşkusunu besleyebilecek bir argümandır.

NuNet 0,08 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 5 milyon doların biraz üzerinde bulunuyor.

VeChain (VET)

VeChain, tıptan enerjiye, yiyecek ve içecekten sürdürülebilirlik ve SDG hedeflerine kadar birçok küresel endüstri için büyük veri engellerini çözen bir ekosistem oluşturmak için dağıtılmış yönetişim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini kullanmayı hedefliyor.

VeChain, güvenilir olmayan verilerin gücünden yararlanarak, birçok katılımcı arasında gerçek zamanlı ve güvenilir veri paylaşımını gerektiren dördüncü sanayi devriminin temelini oluşturacak dijital omurgayı inşa ediyor.

Hedera (HBAR)

Hedera, bireylerin ve işletmelerin güçlü DApp’ler oluşturmasına olanak tanıyan, merkezi olmayan ekonomi için en çok kullanılan, sürdürülebilir, kurumsal düzeyde kamu ağıdır. Yavaş performans ve kararsızlık gibi eski blockchain tabanlı platformların karşılaştığı bazı sınırlamaları ortadan kaldıran daha adil, daha verimli bir sistem olacak şekilde tasarlanmıştır.

Hedera, 4,7 milyar dolarlık piyasa değeri ve şimdilik 0,26 fiyatıyla 34’üncü sırada yer alıyor.

Avalanche (AVAX)

Bahsedilecek bir sonraki fiyatı ucuz potansiyeli yüksel altcoin ise AVAX’tır. Avalanche, kesinlik süresi ile ölçüldüğü üzere, blockchain endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformudur. Avalanche inanılmaz derecede hızlı, düşük maliyetli ve çevre dostudur. Akıllı sözleşme özellikli herhangi bir uygulama, Avalanche‘da devreye girerek rekabeti geride bırakabilir.

Harika bir ekibe, düşük maliyetli çevre dostu harika bir teknolojiye sahipler, bu yüzden Avalanche’ın gelecekte ciddi fiyatlamalar yapmak için büyük bir potansiyeli var. En azından Cheeky Crypto analistleri bu şekilde düşünüyor.

Polkadot (DOT)

Polkadot, yalnızca tokenlerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün zincirler arası aktarımını kolaylaştıran ve böylece blockchain’lerin birbirleriyle birlikte çalışabilir olmasına izin veren, özel bir blockchain ağını birbirine bağlayan ve güvence altına alan açık kaynaklı bir parçalanmış çok zincirli protokoldür.

Polkadot, Web3 olarak da bilinen merkezi olmayan bir blockchain interneti için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır.

SingularityDAO (SDAO)

SingularityDAO, ana hedefi DynaSets’i, AI tarafından dinamik olarak yönetilen çeşitlendirilmiş kripto para birimi varlık sepetlerini yönetmek olan, merkezi olmayan blockchain tabanlı bir organizasyondur. SingularityDAO’daki oylama gücü, SingularityDAO tokeni (SDAO) tarafından verilir.

Kanalın analistleri SDAO’yu “harika projesi, harika teknolojisi ve büyük şeyler bekleyen harika ekibiyle çok sağlam bir proje” şeklinde tanımlıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar