Reklam

Yüzde 100 Artış Yaşayacak! Kripto Uzmanı Bu Tarihe İşaret Etti!

Bitcoin düşerken de kazanmak mümkün mü? Tanınmış analist bu altcoin için %100 artış bekliyor.
16:56
19 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasaları bugünlerde ciddi kayıp yaşıyor. Ancak buna rağmen yatırım fırsatları halen var. Topluluk tarafından yakından takip edilen Coin Bureau, aboneleriyle %100 fiyat artışı beklediği bir altcoini paylaştı. Peki bu altcoin hangisi, neden bu denli yükseliş bekleniyor?

Crypto.com Coin (CRO)

Crypto.com, alım satım, borç verme, ödünç alma, stake etme, DeFi, cüzdanlar ve ödemeler dahil olmak üzere kripto ile ilgili bir dizi ürün ve hizmet sunuyor. Visa ile de anlaşması olan Crypto.com, Netflix ve Spotify için %8 geri ödeme de sağlıyor.

Maksimum arzı 30,2 milyar olan Crypto.com Coin (CRO)’in %83’ü dolaşımdadır. Yazı hazırlandığı sırada 0,51 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor ve 13 milyar dolar piyasa değeri bulunuyor. En değeri 13’üncü kripto para seviyesine yükselen CRO günlük yarım milyar doların üzerinde hacme sahiptir. Fiyat bu ay şaşırtıcı şekilde %100’ün üzerinde zaten artış gösterdi.

Crypto.com Coin (CRO) Fiyat Hedefi

CRO haftalardır yükseliyor ve son zamanlarda 0,50 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Temmuz ayında başlayan ralli UFC ile yapılan 175 milyon dolarlık anlaşmayla tetiklendi. Ardından, Ekim ayında Crypto.com‘un “Fortune Brave’i Seviyor” başlıklı bir reklam içeren küresel marka kampanyasının lansmanına şahit olduk. Ünlü aktör Matt Damon’un bulunduğu kampanya epey ses getirdi.

CRO‘nun fiyatı takip eden günlerde parabolik bir hal aldı ve bu coşku Coinbase‘in CRO’yu listeleyeceği haberleriyle devam etti”.

Coin Bureau, CRO‘nun SEC‘in gözünde bir menkul kıymet olarak görülebilmesinin biraz şaşırtıcı olduğunu söylüyor. Basitçe söylemek gerekirse, bir para birimi veya emtiadan ziyade bir şirketteki hisse senedi gibidir.

Ünlü analist marka bilinirliğinin artması ve platformun gelişmesi sebebiyle fiyatın %100 artış göstereceğini düşünüyor. Yıl bitmeden 1 dolar fiyat hedefinin gerçekleşeceğine inanan Coin Bureau kanalı iddialı bir tahminde bulundu.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar