Yatırımcılar Dikkat: Apecoin, CEEK ve MANA Coin Analist Yorumları

Popüler metaverse coin’ler Apecoin (APE), Ceek VR (CEEK) ve Decentraland (MANA) fiyatlarına ve analist yorumlarına bir göz atalım.
12:23
28 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

FED’in faiz kararını açıklamasından sonra tüm kripto para piyasasında yukarı yönlü hamleler olduğunu görüyoruz. Piyasanın son dönemlerde en popüler alanlarından olan metaverse coin’ler de benzer yükselişler var. Apecoin (APE), Ceek VR (CEEK) ve Decentraland (MANA) fiyatlarına ve analist yorumlarına bir göz atalım.

Apecoin Fiyat Grafiği

APE, yazının kaleme alındığı sırada 6,6 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde yaşadığı %13,7 oranındaki artış dikkatleri çekiyor. Buna ek olarak APE coin yaklaşık 2 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük metaverse coin konumunda yer alırken tüm kripto para birimleri içinde de 31. sırada yer alıyor.

Apecoin yaşanan son düşüş sırasında 5,4 dolara kadar geriledi ve bu seviyeden yukarı yönlü bir hamle başlattı. 22 Temmuz’da yaşanan yükselişte ise APE 6,9 doları görmüştü. Dolayısıyla şu anda bir tepe seviyesine yakın işlem gören APE’in bu seviyeyi geçmesi 7,2 dolarlık bir sonraki direncin test edilmesini sağlayabilir.

CEEK Coin Son Durum

Kripto para piyasasında son zamanlarda popüler metaverse coin’ler arasında yer alan CEEK yazının kaleme alındığı sırada 0,25 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde %4,3 oranında artış kaydeden CEEK, piyasa değeri sıralamasında 132. olarak kendisine yer buluyor.

CEEK 25 Temmuz’da 0,28 dolara kadar yükseldikten sonra düşüşe geçti ve fiyat 0,24 dolar seviyelerine kadar geriledi. Eğer CEEK’teki artış devam ederse ilk direnç 0,28 dolar olarak görülüyor. Bu seviyenin kırılımı ise 0,30 doların testini beraberinde getirebilir. Ancak 0,24 doların altına bir hamle yapılması bir süre CEEK’te düşüşler görmemize sebep olabilir.

MANA Coin Yorumları

Piyasa değeri bakımından en büyük 2. metaverse coin olan MANA tüm kripto para birimleri içinde de kendisine 35. sıradan yer buluyor. Bunun yanında son 24 saat içinde %7,2 oranında artış yaşayan MANA yazının kaleme alındığı sırada 0,94 dolardan işlem görüyor.

MANA fiyatı 24 Temmuz’da 1 dolarlık psikolojik seviye üzerine kadar yükseldi. Sonrasında ise 0,84 dolara kadar bir geri çekilme oldu. Eğer 1 dolarlık seviye yeniden kırılırsa MANA 1,2 doları test edebilir. Buna ek olarak eğer 0,84 doların altına bir hamle gelirse analistler 0,80 doların test edilebileceğini ifade ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar