X


WINk Coin Nasıl Alınır?

WINk, kullanıcıların platformdaki yerel dijital varlık olarak WIN token’ını kullanan birden fazla blok zinciri ekosisteminde oyun platformudur. 
09:49
9 Nisan 2021

WINk, kullanıcıların platformdaki yerel dijital varlık olarak WIN token’ını kullanan birden fazla blok zinciri ekosisteminde sosyalleşmek ve pay almak için bir oyun platformudur. Davranışsal madencilik, yenilikçi token ekonomisi tasarımı ve diğer teşvik mekanizmaları yoluyla WINk, geliştiricilerin gerçek benimsemeyi teşvik eden ve kullanıcıların platforma aktif paydaşlar olarak katılmalarını ve katkıda bulunmalarını sağlayan dApp’ler oluşturmalarını sağlamak için yüksek kaliteli bir merkezi olmayan oyun deneyimi sağlayan bir ekosistem oluşturmayı amaçlamaktadır.

WINk (WIN) Nedir?

WIN token’ı, TRON blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir TRC-20 yardımcı program token’ıdır. WINk platformu içinde WIN, önemli paydaşlardan, yani geliştiricilerden ve kullanıcılardan aktif katılımı teşvik etmek için kullanılan token’dır. Token’ın temel kullanım durumlarının kapsamlı listesi ise şu şekilde:

 • WIN gücü: Token sahipleri, WIN token’lerini stake etmek için Win Power alır.
 • Airdrop’lar: Token sahipleri WIN airdrop’lar için uygundur.
 • WinDrop stake etme: Oyun platformuna bağlı tüm DApp’ler “WinDrop” programı aracılığıyla kazançların bir kısmını WIN token sahipleriyle paylaşabilir.
 • Yönetim hakları: Token sahipleri, yerleşik yönetişim mekanizması aracılığıyla platformun hem gelişimini hem de yönünü etkileyebilir.
 • Kaynak yakımları: Token sahipleri WIN’i stake ederek işlem maliyetlerini azaltabilir.
 • Özel fırsatlar ve deneyimler: Token sahipleri, ünlü poker turnuvaları veya araba hediyeleri gibi özel etkinliklere katılabilir.
 • Oyun bonusları: Büyük kullanıcı tabanlarına hizmet eden yüksek hacimli oyuncular ve dApp’ler, her işlem için avantajlar elde eder. Örneğin, avantajlar arasında doğrudan indirimler, artan ödemeler veya hızlandırılmış madencilik oranları yer alabilir.

Token’ın ana özellikler şu şekilde sıralanıyor:

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.
 • Ekiplerin projelerini entegre etmelerine veya sıfırdan oyun dApp’leri oluşturmalarına olanak tanıyan geliştirici araçları ve API’ler bulunuyor.
 • Oyun endüstrisinden emektarlardan oluşan geliştirme ekibi var.
 • Sosyal özellikler canlı işlemler ve etkinlikler bulunuyor.
 • TRON ile yatırım ve stratejik ortaklık var.
 • WinDrop ödül mekanizması var.
 • Geleneksel para onramps stablecoin’ler ve daha fazla DeFi entegrasyonu bulunuyor.
 • Yönetim modeli içerik keşif motoru ve ekosistem fonu yakında geliyor
 • Curaçao ve Kosta Rika oyun lisansları var.

Ek olarak CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada WINk Coin, 0,0017 dolardan işlem görüyor. 563,192,342 USD işlem hacmi ile piyasa hacmi bakımından 125. sırada yer alan WINk Coin’in BTC karşısında 0.0000000308 BTC ile işlem gördüğü ifade ediliyor.

Bunların yanında son 24 saatlik işlem hacmi ,129,206,329 dolar olan WINk Coin’in dolaşımdaki arzının 313,607,571,387 WIN Coin olduğu görülüyor. Ayrıca toplam WIN  arzının da 994,855,928,116 olduğunu ifade edebiliriz.

WIN Coin Nereden Alınır?

WIN Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

WIN Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından WIN Coin’in işlem gördüğü Binance Coin (BNB), Tron (TRX) ve Tether (USDT) alarak WIN işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar