Waves Artık Ethereum ERC-20 Token’lerini Destekliyor!

Waves merkeziyetsiz borsasında ERC-20 tabanlı token'leri destekleyecek.
12:00
26 Ağustos 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

”Dünyanın en hızlı blockchain ağı” olmayı hedefleyen Waves, yeni yaptığı bir duyuru ile kendi merkeziyetsiz kripto para borsasında (DEX) Ethereum tabanlı ERC-20 token’lerini desteklemeye başladığını açıkladı.

İçerik Rehberi

Bitcoin Desteği Yolda

Waves aslında bundan önce yakın bir tarihte de Vostok ile Ergo token’lerini destekleyeceğini açıklamıştı. Waves ekibi konu hakkında yaptıkları açıklamada yeni özelliğin pozitif bir etki yaratacağını ve platforma yeni yatırımcılar ile varlıklar çekebileceğini dile getirdi. İlgili blog gönderisinde yer alan açıklamanın devamında yakın tarihlerde ERC-20 tabanlı token’ler için ek işlem çiftleri getirileceği de vurgulandı

Geçtiğimiz yıl ERC-20 tabanlı token’ler için topluluk oylaması yapan Waves, Bancor’un (BNT) oylamayı kazanması ile bunu listelemişti. Şu an için ETH tabanlı token desteği getiren ekip gelecekte BTC desteği getireceklerini de vurguladı ve bunun için Eylül ayı gibi bir tarih verdi.

Waves basın saatine ve toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük 47. kripto para birimi konumunda. Waves hakkında daha fazla bilgi almak ve merkeziyetsizliğin nasıl çalıştığını görmek için buradaki haberimizi okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar