X


Viberate Coin Nasıl Alınır?

VIB Coin nedir ve nereden alınır?
13:01
5 Nisan 2021

Viberate (VIB), Ethereum (ETH) ağı tabanlı ve çoğunlukla müzik endüstrisine yönelik geliştirmelerde bulunan bir kripto para birimidir. Viberate projesi tamamen müzik endüstrisini değiştirmeyi hedefliyor ve sektördeki profesyonellerin kullanabileceği merkezsiz bir ağ olarak yatırımcıların karşısına çıkıyor.

Söz konusu kullanıcılar arasında besteciler, organizatörler, sanatçılar, müzik uzmanları, profesyonel müzik sanatçıları, ses mühendisleri, veritabanı uzmanları, pazarlama sorumluları, tasarımcılar, DJ’ler ve aklınıza gelebilecek müzik sektörü ile ilgili herkes dahil.

Kullanıcılar Viberate üzerinden merkezsiz bir şekilde iletişim kurabilir ve eserlerini paylaşabilir. Viberate aynı zamanda bazı eserler için telif hakkı koruması ve içerik üzerinden gelir elde edebilme opsiyonu da sunuyor. Sanatçıların oluşturdukları sayfalar ise telif hakkı kanunlarınca korunmakta ve kullanıcılara eşsiz özellikler sunmakta.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Viberate (VIB) Nedir?

Bütün bu özelliklerin temelinde ise Viberate Coin yer alıyor. Kullanıcılar Viberate Coin. sayesinde müzik sektörüne yönelik araştırmalar yapıp istedikleri sanatçı ile ilgili eserleri bulabilmekte. Buna ek olarak eser paylaşan kullanıcılar karşılığında Viberate Coin kazanabiliyor. Platformu kullanan bütün içerik üreticileri ve sanatçılar emekleri karşılığında Viberate Coin kazanabilmekte.

Viberate Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,125 dolardan işlem görmekte. Toplam 24 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan Viberate Coin bu haliyle 770. sırada bulunuyor. VIB Coin’in toplam piyasa değeri 200 milyon olarak gözüküyor ve dolaşımda 196 milyondan fazla VIB Coin bulunuyor.

VIB Coin Nereden Alınır?

VIB Coin, dünyanın en güvenli ve likit kripto para borsalarından olan Binance üzerinden alınabilir. Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde VIB Coin alınabilmekte. VIB alımları için Bitcoin veya Tether işlem çiftleri kullanılabiliyor. Binance üzerinden alım yapmadan önce burada hesap açıp işlem yapılacak kripto paraya göre itibari para veya kripto para gönderimi yapmak gerekiyor. Çoğunlukla ise USDT’nin birçok işlem çiftinde desteklendiği biliniyor.

En yüksek hacmin ise %61 ile VIB/BTC işlem çiftinde olduğu gözlerden kaçmıyor. Binance’in sunduğu likidite ile buradan alış veya satış yapmak kullanıcılara çok daha kusursuz bir işlem tecrübesi sunacaktır. Kullanıcılar daha düşük ticari hacme sahip olsa da yine Binance üzerindeki VIB/USDT işlem çifti üzerinden de VIB Coin alabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar