X

VIBE Coin Nedir?

VIBE Coin, sanal gerçeklik odaklı kripto para birimidir.
18:14
20 Aralık 2020

2017 yılında piyasaya sürülen VIBE (VIBE) Coin, sanal gerçeklik odaklı bir blockchain platformudur. VR (sanal gerçeklik) uygulamalarını blockchain ile birleştirmek isteyen proje, kendilerine özel bir kripto para birimi de tasarladı. İnsanların iş toplantılarına veya farklı etkinliklere blockchain tabanlı sanal gerçeklik platformu üzerinden katılım sağlayabilmesi hedefleniyor.

VIBE (VIBE) Nedir?

VIBE, bu ağın kendi kripto para birimidir. Sanal gerçeklik modasının yeni yeni başladığı 2017 yılında piyasaya sürülen kripto para birimi o dönem ciddi bir ilgi de çekmişti. ERC-20 tabanlı yani Ethereum ağı merkezli kripto para biriminin ağda işlem yapmak veya etkinliklere katılmak için kullanıldığı biliniyor.

VIBE Coin Yorum

3 dolarlık birim fiyata kadar ulaşan VIBE Coin, an itibarıyla 0,017 dolardan işlem görüyor ve 800. sıraya kadar gerilemiş durumda. Piyasa değeri 5 milyon doların altında olan proje, 2017 yılındaki görünümünü tamamen kaybetmiş gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yine de VIBE Coin’in son 24 saat içerisinde 262.000 dolarlık ticari hacme sahip olduğu ve bunun büyük bir kısmının BTC tabanlı olduğu görülmekte. VIBE yaşadığı bu sert düşüşe rağmen hala ayakta ve toplamda 267.000.000 arza sahip bir proje.

VIBE Coin Nasıl Alınır?

VIBE Coin almak için ne yapmak gerekiyor?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • VIBE Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna VIBE yazın ve altta açılan VIBE/BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “VIBE AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek VIBE Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar