X


Verge Bitfinex’te İşlem Görmeye Başlıyor

15:31
1 Mayıs 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dakikalar önce Bitfinex’in Stellar’ı listelediğini CoinTürk okurlarıyla paylaşmıştık. Bitfinex’ten yapılan açıklamada Stellar’la birlikte Verge token’inin (XVG) de borsa platformunda listelendiği duyuruldu. Borsanın duyurusu şu şekilde:

Bitfinex Verge işlemlerinin başladığını kamuoyuna bildirmekten mutluluk duyar. Bitfinex borsasında XVG cinsinden para yatırma ve işlemler başlamıştır.

Merkezsiz bir blockchain platformu Verge aynı zamanda gizlilik ön planda tutularak oluşturulmuş bir kripto para. Hızlı, esnek, gizli ve anonim; bunların yanı sıra tüm dünyaya yayılmayı ve toplu olarak benimsenmeye hedefleyen bir para birimi. Hızlı, etkili ve gizli bir şekilde doğrudan düşük masraflı işlemlerin yapılabildiği Verge’ü kullanan kişi ve şirketler hızlı ödeme gönderme ve alma opsiyonlarına bir yenisini ekleyebilir.

XVG; BTC, ETH ve USD, GBP, EUR ve JPY’ye karşı işlem görecek. Sipariş defterleri belirli bir likiditeye ulaştığında marjin işlemler ve P2P fonlama opsiyonları da devreye girecek.

Bitfinex listelemesi XVG token’inin fiyatının yükselişe geçmesine sebep oldu. Haberin yayına hazırlandığı sırada Verge %18 artarak 0.08 dolar bandının üzerine çıktı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER