Uzman İsim Açıkladı: “Bu Altcoin’ler 1.000 Doları 100.000 Dolar Yapabilir!”

Piyasanın popüler isimlerinden olan Joe Parys, MATIC gibi bir artış potansiyeli olduğunu düşündüğü altcoin’leri sıraladı.
14:00
24 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para birimi yapan kişiler zaman zaman büyük fırsatlar elde edebiliyor. Örneğin; eğer bu yılın başında 1.000 dolar değerinde Polygon (MATIC) almış olsaydınız ve satmadan sabırla bekleseydiniz şu anda 150.000 dolarınız olmuş olacaktı. Dolayısıyla bir kripto para birimine doğru zamanda yapılan yatırım oldukça iyi kazanç getirebiliyor.

Piyasanın popüler analistlerinden Joe Parys de MATIC gibi artış potansiyeli olan 3 kripto para birimini sıraladı. Bu kripto para birimlerine bir göz atalım ve analistin neden artış beklediğine değinelim.

VLaunch (VPAD)

VLaunch, blockchain alanında önde gelen düşünce liderleri tarafından desteklenen bir launchpad olarak karşımıza çıkıyor. VLaunch, sektörde 180’den fazla influencer ile aktif olarak etkileşim kurarak, yaklaşan lansman projeleri ve topluluk için değer yaratmaya odaklanıyor.

Öte yandan şu anda stake edilen toplam 5 milyondan fazla VPAD token’ı var. Yatırımcılar VPAD token’larını stake ettiklerinde, Rainmaker’ın yakın zamanda listelenen yeni IGO projelerine katılma hakkı kazanıyor.

Buna ek olarak VPAD 0,6 ile 0,8 dolar aralığında satışa sunuldu ve yazının kaleme alındığı an itibari ile VPAD, 1,03 dolardan işlem görüyor. Parys, VPAD’in değerinin çok daha fazla artış potansiyeli olduğuna inanıyor.

Coinweb (CWEB)

Joe’nun Polygon (MATIC) potansiyeline sahip olduğuna inandığı bir başka proje Coinweb. Coinweb, gerçek dünya kullanımı için birlikte çalışabilirlik sunmayı amaçlayan zincirler arası bir hesaplama platformu olarak değerlendirilebilir. Bunu başarmak için proje halihazırda kitlesel müşteri tabanına sahip geleneksel işletmelerle çalışıyor ve işbirlikleri yapıyor.

Analiste göre Coinweb’in benzersiz yaklaşımı, platformun üzerine inşa edilen dApp’lerin daha az müdahale ile blok zinciri birlikte çalışabilirliğinden maksimum avantaj elde etmesini sağlayan InChain mimarisine dayanıyor.

Coinweb ayrıca zincirler arası token sigortasına sahip olacak, bu da işlemleri ve eylemleri hızlı, güvenli ve ek adımlar olmadan likit tutacak veya birden fazla blok zincirinde hareketleri tekrarlayacak.

Immutable X (IMX)

Polygon potansiyeline sahip son altcoin anaiste göre, Immutable X. Immutable X, Ethereum’daki NFT’ler için ilk katman 2 ölçekleme çözümü olarak kendisini tanımlıyor. Immutable X’e göre kendi projeleri, Ethereum’un düşük ölçeklenebilirlik, zayıf bir kullanıcı deneyimi, likidite azlığı ve yavaş bir geliştirici deneyimi gibi sınırlamalarını ortadan kaldırıyor. Bunun yerine kullanıcılar, kullanıcı veya varlık güvenliğinden ödün vermeden NFT’lerin basımı ve işlemleri için sıfır işlem ücretinden faydalanabilir, anında alım satım ve yüksek ölçeklenebilirlikten yararlanabilir.

Parys, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Bu milyarlarca dolarlık bir proje” sözlerini kullanıyor. Yapılan açıklamalara göre IMX token’ın da birden fazla kullanım durumu olacak ve bu da fiyat artışını destekleyebilir. IMX yazının yayına hazırlandığı sırada 4,78 dolardan işlem görüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar