reklamı kapat

Ünlü Yazar, BTC, ETH, BNB ve EOS Yıl Sonu Fiyat Tahminlerini Açıkladı!

Ünlü yazar Mougayar, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer kripto para birimleri için yıl sonu tahminini paylaştı.
09:00
21 Eylül 2019
  • Ahmet BalıkesirliAhmet Balıkesirli

”The Business Blockchain: Promise, Practice, and Application of the Next Internet Technology,”  kitabının yazarı ve blockchain teknolojisinin öncülerinden birisi olan ünlü isim William Mougayar, Twitter üzerinden birçok kripto para birimi için kendi yıl sonu değerlendirmesini paylaştı.

Mougayar’ın listesinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) ve Binance Coin‘in (BNB) yanı sıra bir dizi başka kripto para birimi de yer aldı.

Bitcoin 25.000 Dolar Olacak

Mougayar yıl sonunda kripto para piyasasının toplam değerinin 750 milyar dolar olacağını belirtirken, BTC piyasa hakimiyetinin ise ciddi bir düşüş yaşayarak yüzde 55’e gerileyeceğini ifade etti. Ünlü yazarın tahminine göre Bitcoin 25.000 dolara, Ethereum 1.000 dolara, Binance Coin 50 dolara, EOS 7 dolara, ATOM  ise 20 dolara yükselecek.

Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle toplam piyasa değerinin 269 milyar dolar seviyelerinde olduğu göz önüne alınırsa, Mougayar’ın tahmininin doğru çıkması için kripto para piyasasının en az iki kat yükseliş elde etmesi gerekiyor.

Aslında Mougayar’ın Bitcoin için yaptığı fiyat tahmini daha önce birçok analiz tarafından da yapıldı ve BTC’nin hala bu hedeften uzak olduğunu söylemek mümkün.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.