Ünlü Kaykaycı Metaverse Evrenine Giriş Yapıyor!

Dünyanın en ünlü kaykay sporcusu olan Tony Hawk yaptığı açıklamayla Sandbox aracılığıyla Metaverse evrenine giriş yaptığını duyurdu.
22:00
14 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sandbox, Metaverse’deki en büyük kaykay parkını inşa etmek için kaykay efsanesi Tony Hawk ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Sandbox’taki ekip, duyuruyu aşağıdaki tweet aracılığıyla yaptı ve Tony Hawk ile birlikte, Metaverse’deki en büyük kaykay parkını inşa ettiklerini yineleyen kısa bir video da yayınladılar.

Hawk Çok Heyecanlı!

Tony Hawk heyecanını şu sözlerle dile getirdi:

Böyle pateni hiç görmediniz. Metaverse’de görüşürüz.

Tony Hawk Landlerine Özel Erişim

Sandbox tarafından yapılan duyuruda, Autograph.io NFT projesi ile bir işbirliği içerisinde olunacağının açıklanması da dikkat çekti.

Tony, sözlerine şöyle devam etti:

Autograph NFT’lerini kullanarak ayrıca Tony Hawk LAND’lere, özel ödüllere, kaykaylara, avatarlara ve daha fazlasına erişebileceksiniz! Ayrıca Tony-hood’da düzenlenen özel etkinliklere katılma şansı da yakalayacaksınız!

Sandbox, Playboy, KEB Hana, Bushidos Ortaklığı

Sandbox’ın Tony Hawk ile olan ortaklığını açıklaması, metaverse projesinin, Rabbitar Playboy NFT topluluğu için özel NFT’ler ve unutulmaz deneyimler içeren bir MetaMansion inşa etmek konusunda Playboy ile ortaklık ilan etmesinin hemen ardından kısa bir süre sonra geldi. Duyuru Pazartesi günü yapıldı ve Playboy’daki ekip de yakın gelecekte bir metaverse mansion kuracaklarını işaret ettiler.

Playboy duyurusu ile aynı gün Sandbox, Sandbox Metaverse’de sanal bir şube kurmak için Güney Koreli KEB Hana Bank ile başka bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Sanal şube temel bankacılık hizmetleri sağlayacak ve The Sandbox’ın diğer ortaklarıyla yatırımları veya renklendirme fırsatlarını teşvik edecek şeklinde de bir bildiri yayınlandı.

Hana Financial Group ayrıca, Güney Koreli içerikler barındıran sanal bir alan olan K-verse’e bir giriş yaparak fayda sağlayacak gibi duruyor. Zoomer’lara (Z kuşağı) ulaşmak için çaba göstermeye devam edecekler gibi duruyor.

Bir gün sonra Sandbox, samuray pop esinli NFT sanatını Metaverse’e getirmek için Bushidos ile bir ortaklık yaptığını duyurdu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar