reklamı kapat

Ünlü Analist Uyardı: XRP’de Son Direnenler de Kaçabilir

Brandt'a göre XRP'deki balinalar da yakında pes edebilir.
23:00
6 Mayıs 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi Ripple (XRP), bugün Bitcoin’in beklenmeyen bir yükseliş elde etmesine rağmen tam anlamıyla yerinde saydı ve 0,219 dolar ile 0,22 dolar arasında büyük bir mücadele sergiledi. Buna rağmen XRP’nin bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,22 doların altında kaldığı görülüyor.

XRP’deki Düşüş Sürecek Mi?

Daha önce Bitcoin’in 2018 yılındaki sert düşüşünü bilerek kripto para piyasalarında ciddi bir tanınma elde eden Peter Brandt, aynı zamanda yaptığı acımasız tahminler ile XRP yatırımcılarının da korkulu rüyası haline geldi. Ünlü analist bugün Twitter üzerinden yaptığı bir analizinde de yine XRP yatırımcılarının hışmına uğradı.

Peter Brandt, XRP/BTC işlem çiftine baktığında şu an için bag holder olarak tabir edilen ve elinde yüklü miktarda XRP olan balinaların 0.000023 SATS seviyesindeki desteği korumak için amansız bir savaş verdiğini belirtti. Bunun söz konusu yatırımcıların ölüm kalım savaşı olduğunu belirten ve grafik ile durumu gösteren Brandt, satıcıların ise ağır basmaya başladığını vurguladı.

Brandt’a göre eğer XRP balinaları da satış baskısına yenik düşüp ellerindekileri satmaya başlarlarsa, XRP/BTC işlem çifti 0.000011 seviyesine kadar gerileyebilir.

XRP’nin arkasındaki Ripple ise yeni bir gelişme ile adından söz ettirdi ve gelişmelerin geleceğinin sinyallerini verdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.