Ünlü Analist, Bu İki Altcoin İçin İddialı Fiyat Tahminlerini Paylaştı! Bu Seviyelere Hazır Olun

Ünlü analist yaptığı yeni açıklamalarda bu iki altcoin'in ralli hazırlığında olduğunu ve nedenlerini belirtti.
12:25
30 Aralık 2021
Ünlü Analist, Bu İki Altcoin İçin İddialı Fiyat Tahminlerini Paylaştı! Bu Seviyelere Hazır Olun
Okuma Süresi: 2 Dakika

Geniş çapta takip edilen bir kripto para analisti, piyasada yaşanan düşüşe rağmen popüler kripto para birimi Solana (SOL) ve bir başka altcoin’in yeni bir ralli başlatmak için hazır olduğunu belirtti.

Bu İki Altcoin Ralli İçin Hazır

InvestAnswers sunucusu yayınladığı yeni bir videoda, 385.000 abonesine popüler altcoin Solana’nın göreceli güç endeksinin (RSI) bir satın alma sinyali vermeye yaklaştığını söyledi.

Ünlü analist Solana hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Solana grafiğine bakarsak, RSI‘nin (göreceli güç endeksi) çok daha çekici olduğunu görebilirsiniz, aşırı alım değil, bu iyi bir şey. Solana aşırı alımdan ziyade aşırı satıma yaklaşıyor.

Belirtmek istediğim diğer şey, 50 günlük hareketli ortalamada biraz direnç gösterdiğimiz gerçeği, ancak burada da bir sıkıştırma hunisi var.

Yani soru şu ki, Solana (SOL) bu huniden fırlayıp çıkacak mı? Bence evet, piyasa biraz toparlandığında çıkacak. Unutulmaması gereken diğer önemli bir şey de, pozitif olan 0.382 FIB [Fibonacci düzeltme] seviyesine yaklaşmamış olmamız. Ama üç ya da dört gün önce olduğumuz yere geri döndüğümüzü de unutmayın.”

“Aave 360 Dolarlara Geri Dönecek”

Analist daha sonra merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Aave’nin, DeFi’yi gerçek dünya varlıklarına ve finansal hizmetlere bağlamayı amaçlayan yeni Gerçek Dünya Varlık (RWA) Piyasasını başlatmaya ilişkin son duyurusundan bahsederek Aave’nin de benzer bir ralli hazırlığı olduğunu belirtti.

Analiste göre, bu gelişme popüler altcoin için bir yükseliş katalizörü görevi görebilir.

“AAVE birkaç gün içinde 160 dolardan 320 dolara yükseldi, bu iki katlık artışa eşit. Ancak daha sonra yeni bir düşüş yaşandı. İnsanlar bir süre daha düşüş yaşanacağını düşünmeye başladı ancak en son haberlerle birlikte Aave’nin 300 dolardan 360 dolara geri döneceğini düşünüyorum.”

Popüler altcoin Solana içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla, son yedi günün en yüksek seviyesi olan 203 dolardan %13.5 düşüşle 175 dolar seviyesinde el değiştirirken, AAVE aynı zaman diliminde 292 dolardan %16 düşüşle 245 dolarda işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar