reklamı kapat

Ünlü Analist: Bitcoin 100.000 Dolara Çıkabilir!

Bitcoin (BTC) ünlü analistin tahminine göre sıradaki boğa koşusunda 100.000 doları bulacak.
15:00
13 Ağustos 2019

Daha önce yaptığı başarılı tahminleri ile kripto para yatırımcılarının yakından tanıdığı bir isim haline gelen Murad Mahmudov, bu sabah yaptığı yeni bir analiz ile yeniden kripto para piyasasına umut oldu.

Bitcoin 100.000 Dolara Gidiyor

Mahmudov attığı bir tweet ile ilk bakışta durumun oldukça kötü gözükebileceğini ancak kendi iç güdülerine göre stabil bir  toplama yani düşük fiyattan satın almanın tam olarak bu seviyelerden gerçekleşmekte olduğunu düşündüğünü ileri sürdü. Yatırımcıları büyük düşünmeye davet eden Mahmudov, kendi bakış açısına göre Bitcoin‘in  (BTC) birim fiyat olarak 100.000 dolara kadar çıkacağını vurguladı.

Bunun yanı sıra ünlü Bitcoin boğalarından Anthony Pompliano da geçtiğimiz günlerde lider kripto para hakkında önemli bir tahminde bulunmuş ve 30 aylık zaman dilimi içerisinde BTC’nin 100.000 dolara kadar çıkacağını açıklamıştı. Pomp buna ek olarak tanıştığı çok sayıda üst düzey firma yöneticisinin de yavaştan Bitcoin almaya başladığını duyurmuştu. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.