X
  • Ubex
  • Reklamcılıkta Yapay Zeka

  • Başlangıç21.05.2018
  • Bitiş13.08.2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Ubex, dijital reklam satın alımında düşük güven problemini çözmeyi hedefliyor. Akıllı sözleşmeler, reklam verenlerin ve yayıncıların (sitelerdeki reklam alanlarının sahipleri) ilişkisini olabildiğince şeffaf ve adil hale getirmenin yanı sıra tüm taraflar için riskleri en aza indirmeyi sağlıyor. Ubex, böyle bir yaklaşımı uygulayarak, geleneksel tıklama başına ödeme planından, hedeflenen eylemler için ödeme modeline, reklamverenler için en adil ve ilginç modele geçişi sağlıyor.

Rakiplerinden Farkları

Her projenin kendine özgü, özel problem çözme vizyonu vardır. Örneğin, MAD ağ projesi bir dizi ayrı ekosistem yaratmayı amaçlıyor. Papirüs ve Exchain gibi bazı projeler, merkezi reklam değiş tokuşlarına bir geçit oluşturulmasını kapsayan birleşik bir ekosistem sunuyor.

Ubex mevcut pazarın ihtiyaçlarını anlıyor ve merkezi olmayan çözümlerin piyasaya sürülmesinin çok zaman alacağını biliyor. Google Inc., Facebook Inc. ve diğerleri (reklam bütçelerinin % 60’ından fazlasını oluşturan) gibi büyük yayıncılar, yalnızca çok uzak bir gelecekte merkezi olmayan çözümlere geçebiliyor ve bu, başarılı bir şekilde gelişmesi için ciddi bir risk taşıyor. Bu nedenle Ubex, hem geleneksel DSP’ler, hem de DMP’ler ile tamamen hibrit bir etkileşim yaklaşımını ve merkezi olmayan çözümlerin yanı sıra çok paralı teklifleri ve kripto para birimlerini destekliyor.

Ancak, en önemli fark Ubex’in sadece algoritmik trafik alımları için bir yer olmadığı, ancak sistemde merkezi bir rolün yapay zekaya dayandığıdır. Exchain ve MAD gibi bir dizi projenin kendi sistemlerinde bir AI varlığını beyan etmesine rağmen, yapılarına ayrılan rol marjinaldir. Ubex AI, reklam alımlarının kalitesini sürekli olarak iyileştiriyor, hileli niteliğin tespit edilmesini sağlıyor ve sonuçta daha alakalı reklamlar göstererek kullanıcıyı memnun ediyor. Bu amaçla, yayıncıların veri madenciliği, sistem içinde bir işlev olarak dahil ediliyor.

Twitter: https://twitter.com/ubex_ai/
Facebook: https://www.facebook.com/UbexAl/
Medium: https://medium.com/ubex
Telegram: https://t.me/UbexAI

Artem ChestnovCEO and Co-founder
Daniel BiesuzHead of Legal and Co-founder
Guy WeissmanCTO
Andrew RipponCOO
Kathrin AnthonyHead of Global Sales
Cooz Komei TokitaHead of Community Relations
Alberto MaioranaStrategic Partnerships
Iyke AruCommunity director Africa
Alex KorobkovIR director
Igor SelivanovSenior Full-Stack & Blockchain Engineer
Alex ZhmurinSenior Javascript Engineer
Eugeny MatveevFull-Stack Engineer
Igor VatamaniucJavascript Front-end Engineer
Ismail MalikMarketing Advisor
Arie OrlovskyAdvisor Israel
Michael GordTechnical Advisor
Dan GartmanCompliance Advisor

Sembol: UBEX

Üretilen Token Sayısı: 4,000,000,000 UBEX

Token Dağılımı:

72% Satış 15% Kurucular ve Takım 10% Rezerve 3% Bounty

Token Fiyatı:

1 UBEX = 0.00001 ETH

Kabul Edilen Kripto paralar:

BTC, ETH, LTC