X

Time New Bank Coin Nedir?

Time New Bank, kurumsal ve bireysel yatırımı kolaylaştırma odaklı bir projedir.
13:11
17 Aralık 2020

Time New Bank Coin (TNB) Ethereum ağı tabanlı bir varlık değerlendirme ve yatırım projesidir. ERC-20 tabanlı bir kripto para birimi olan TNB Time New Bank Coin de bu bağlamda hem bireysel hem de kurumsal yatırımcıların varlıklarını değerlendirebilmeleri için arac rolü oynar.

Time New Bank (TNB) Nedir?

Time New Bank Coin tamamen akıllı kontratlara dayalı bir sisteme sahip ve ağa yatırım yapan kişiler veya kurumlar hiçbir üçüncü parti olmadan akıllı kontratların güvencesi ile yatırım getirilerini alabilmekte. Mevduat sistemi gibi çalışan proje, aynı zamanda uluslararası kişisel halka arz platformu olarak da biliniyor.

Yani herhangi bir şirket halka arz yapacağı zaman bunu TNB ağı tabanlı yapabilir ve bireysel yatırımcılar akıllı kontratlarla blockchain ağının sunduğu güvenceye bağlı olarak bu yatırımı değerlendirebilir. Aslında TNB, zaman odaklı bir kripto para projesi şeklinde de tanıtılıyor. “Zamanın dijitalleştirilmesi” hedefine sahip olan proje geliştiricileri, zaman varlıklarının değerini aktarmak için de token kullanıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yani herhangi bir kullanıcı karşılığında zaman harcadığı bir yeteneğini veya becerisini ağda paraya çevirebiliyor ve karşılığında TNB Coin ile ödeme alıyor.

TNB Coin Yorum

TNB Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 649. sırada yer alıyor ve bunun neredeyse 2017 yılındaki boğa döneminden beri hiç aktif olmadığı söylenebilir. Binance üzerindeki grafiğine bakıldığında da BTC paritesinde bile hacmin çok ama çok düşük olduğu görülmekte. TNB Coin’in toplam arzı 4.415.707.418 iken sirkülasyonda sadece 3.634.727.418 TNB var.

Time New Bank Coin Nasıl Alınır?

TNB Coin almak için ne yapmak gerekiyor?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • TNB Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna TNB yazın ve altta açılan TNB/BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “TNB AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek TNB Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar