X

Tarih Boyunca Yanılmayan Analist Yükseliş Beklediği Altcoin’i Duyurdu!

Ünlü analist Luke Martin'in yeni analizi hangi coin'e işaret ediyor?
13:41
3 Eylül 2020

Kripto para piyasası şu sıralar inanılmaz bir hareketlilik yaşıyor ve birçok proje rekor kırarken nadiren de olsa bazı projeler dibi görüyor. Şu sıra bütün gözler piyasaya yeni sürülen DeFi projelerinin üzerinde olsa da sektörün eski projeleri yakında geri dönüş elde edebilir.

Twitter üzerinde 220.000’den fazla takipçisi bulunan ve geçtiğimiz yıllarda verdiği tahminlerle yanıltmayan analist Luke Martin de söz konusu “eski” projelerden birisi hakkında oldukça iddialı bir açıklamada bulundu. Martin, kısa süre önce rekor üzerine rekor kıran BAND Protocol’ün yeniden yükselişe geçeceğini düşünüyor.

BAND, Yeni Bir Yükseliş Rekoru Kırabilir

Martin Twitter üzerinden yaptığı açıklamada yeni rekor seviyelere çıkacağını iddia ettiği BAND’ın bunun için üç olası sebebe sahip olduğunu belirtti. Bu sebeplerin ilkinin Justin Sun ve Tron ortaklığı olduğunu belirten Martin, ikincisinin teknik bir sebep olduğunu, üçüncünün ise LINK ile olan bağlantısı olduğunu vurguladı.

Popüler altcoin‘lerden olan BAND gerçekten de son dönemlerdeki yükselişinden sonra durgunluk dönemine giriş yaptı ve fiyat yakın zamanda ciddi bir hareketlilik elde edebilir gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar