X


Stellar’dan Ezber Bozan Büyük Artış

Stellar yatırımcıları pazar gününe çok mutlu uyandı.
14:36
23 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Stellar Lumens (XLM) yatırımcıları için pazar günü çok iyi başladı. Yeşile bürünen piyasada XLM ezberleri bozan bir yükseliş gerçekleştirdi.

Haberimizin yayıma hazırlandığı sırada Stellar %24,86 yükselişle 0,297 dolardan işlem görüyor. 5,8 milyar dolar piyasa değerine ulaşan Stellar 5,5 milyar dolarlık EOS’u geride bıraktı.

Dikkat çeken bir nokta, geçtiğimiz günlerde XRP’nin yaptığı boğa koşusuna Stellar’ın da eşlik etmesiydi. XRP daha sonra düzeltme dalgasına girdi, ancak Stellar boğaları arenanın tozunu attırmaya devam etti. XLM’in bu seviyelerden işlem gördüğüne en son temmuz sonları, ağustos başları şahit olmuştuk. Dün Goldman Sachs destekli Circle borsası Stellar’ın aralarında olduğu bazı token’ları listeleyeceğini açıklamıştı. Bunun fiyat için olumlu bir etki yaptığı söylenebilir.

Mevcut piyasa koşullarında Stellar’ın yükselişine yetişebilen herhangi bir kripto para yok. Top 10’da XLM’e en çok yaklaşan kripto para %12 yükseliş gösteren ve 0,092 dolardan işlem gören Cardano (ADA) oldu.

Öte yandan ay başında gerçekleşen toplu satışların getirdiği fiyat düşüşleri yavaş yavaş etkisini kaybetti. Şu sıralar kripto paraların toplam piyasa değeri 228 milyar dolar civarlarında seyrediyor. Diğer büyük kripto paralara baktığımızda BTC’nin %0,95 artışla 6.754 dolardan, ETH’in %3,22 artışla 245 dolardan, XRP’nin %2,23’lik artışla 0,584 dolardan, BCH’in ise %5,22 artışla 502 dolardan işlem gördüğünü görüyoruz.

Boğalar büyük koşuya henüz hazır mı bilinmez; yine de yeşil tablolar yatırımcılara umut aşılıyor.

Kaynak: ethereumworldnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar