reklamı kapat

Stellar Tabanlı Platform Milyar Dolarlık Pazarı Hedef Aldı

Stellar tabanlı Smartlands emlak devi Colliers ile ortaklık kurdu.
9 Ekim 2018
  • Kartal ParıltıKartal Parıltı

Stellar tabanlı Smartlands milyar dolarlık küresel emlak şirketi Colliers International ile anlaştı. Ortaklık sayesinde emlak piyasasında token’lar kullanılmaya başlayabilir.

Smartlands platformu Stellar kullanıcılarına büyük fırsat sunuyor. Colliers 69 ülkede faaliyet gösteriyor ve şirket 2017 içerisinde 2,7 milyar dolar gelir sağladı.

Resmi açıklamalara göre ortaklığın amacı Colliers tarafından seçilen değerlerin Stellar tabanında alacakların menkul kıymete dönüştürülmesi ve token’lar karşılığında bu değerlerin yönetilmesi olarak belirlendi.

Colliers CEO’su Ramune Askiniene ortaklık hakkında şunları ifade etti:

Küresel finans alanı trilyonlarca dolar değerindeki gayrimenkulün token’leştirilmesi için hazır görünüyor. Colliers olarak girişimlerin dijitalleşmesine olumlu bakıyoruz. ICO’lardan sonraki dönemde menkul kıymet token’ları değer yaratımına ve internet tabanlı ticarete oldukça fazla etki etti. Smartlands’in Stellar tabanında başarılı olmasından ötürü bundan sonra gayrimenkul alnının daha hızlı gelişeceğine inanıyoruz.

Smartlands CEO’su Arnoldas Nauseda Colliers ortaklığını şöyle duyurdu:

Colliers’e hazır ve donanımlı bir teknoloji sunduk. Gayrimenkul alnında yapacağımız çalışmalar tam anlamıyla yasal çerçeveye uyumlu olacak. Emlak sektörünün bazı sorunlarını da çözmeyi planlıyoruz. Colliers yüksek öngörüsüyle teklifimizi zaman kaybetmeden kabul etti.

Ortaklık Stellar’ın yaygınlaşmasına büyük katkı sağlamış oldu. Geçtiğimiz günlerde işlem ücreti bulunmayan merkezsiz kripto para borsası StellarX kripto para takipçileri arasında heyecan yaratmıştı. Haberimizi hazırladığımız sıralarda XLM piyasa değeri olarak 6. sırada bulunuyor ve 0,24441 dolardan işlem görüyor. XLM’in günlük 45 milyon dolar üzerinde işlem hacmi bulunuyor.

Kaynak: Coinpage

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.