Spell Token (SPELL) Yorumları! Spell Coin Alınır Mı?

Spell Token (SPELL) ne işe yarıyor? 2022 yılında SPELL token fiyatını katlayabilir mi?
23:01
31 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Son günlerde yıldızı parlayan kripto para projelerinden olan Spell Token en değerli 210 kripto arasında yer alıyor. Yazı hazırlandığı sırada toplam arzının %38’i dolaşımda ve 1,7 milyar dolar piyasa değerine sahip. Peki SPELL Coin’i özel yapan şey ne?

Spell Coin Alınır Mı?

Abracadabra.money’nin yönetim tokeni olan Spell platformla birlikte büyümeye devam ediyor. Abracadabra, MIM isimli bir stablecoin’e sahiptir ve bunu basmak için teminat olarak faiz getiren tokenleri kullanır. Birden fazla blockchain’i destekler ve borç verme hizmeti de verir. Her DAO tokende olduğu gibi Spell token de yatırımcısına platformun geleceğiyle alakalı karar verme yetkisi tanır. Stake edilebilir, kazançların %75’i yatırımcılara gider.

İzole borç verme modeliyle çalışan Abracadabra, DeFi 2.0 girişimleri arasında dikkat çeken projelerden ve TVL gücü artmaya devam ediyor. Spell bu girişimle birlikte var olacağı için gelecekleri bir tayin edilecektir. Yatırımcıların “Spell Coin Alınır Mı?”  sorusundan önce “Abracadabra.money’nin geleceği var mı?” sorusuna cevap bulması gerekiyor. İnternet sitemizdeki kılavuz makaleleri inceleyerek proje hakkında detaylı araştırma yapmanız yararlı olabilir.

Spell Token (SPELL) Yorumları!

Yazı hazırlandığı sırada her bir SPELL token 0.0224750 dolardan alıcı buluyor. Fiyatın küsuratlı olmasının en önemli sebebi 79 milyar adetlik arzıdır. Elbette henüz yeterli ilgiyi görmediği için de market sıralamasında gerilerde bulunuyor. Günlük 110 milyon dolarlık işlem hacmi projenin yatırımcılar tarafından dikkate alındığına bir işaret olarak kabul edilebilir. Eğer 2022 yılında güçlü bir boğa dönemi yaşarsak fiyat hızla 0,035 dolarlı bölgeleri yeniden kazanabilir.

Regülasyonlarla gündem 2022 yılında fazlasıyla meşgul edilecek. Elbette birçok ülke kripto para piyasalarına yasaklar da getirmeye çalışacak. O halde DeFi 2.0 alanında kendini kanıtlamış bir proje önümüzdeki yıl fazlasıyla ilgi görebilir. Binance ve Coinbase gibi bilindik birçok borsadan bu token satın alınabiliyor.

Sıra geldi fiyat hedefine, şimdi bir iyi birde kötü haberimiz var. Güçlü direnç bölgesi 0,019 yakın zamanda kırıldı. Kötü haber ise iki kez test edilmesine rağmen 0,0254 dolar direnci aşılamadı. Eğer bu bölge aşılırsa önümüzdeki günlerde 0,0308 dolar direncine yolculuk başlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar