reklamı kapat

Son Dakika: DigiByte App Store’da!

1 Ağustos 2018
  • İlayda Pekerİlayda Peker

DigiByte Vakfı’ndan Josiah Spackman, bu sabah Medium üzerinden yaptığı açıklamayla DigiByte’ın iOS’a kabul edildiğini duyurdu.

Spackman açıklamasında, “DigiByte ekibi olarak, iOS sürümümüzün Apple tarafından iPhone ve iPad sahipleri için yakın zamanda piyasaya sürüleceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.” ifadeleriyle haklı gururunu kullanıcılarıyla paylaştı.

DigiByte kullanıcıları bu hamleyle beraber Apple cihazlarına uygulamayı indirerek, DigiByte’larını saklayabilecek, harcayabilecek ve gönderebilecek.

Spackman’a göre bu uygulamanın hayata geçebilmesi için ekip olarak çok çalışıldı. Duyurusunda da bu proje üzerinde çalışan ekip arkadaşlarına teşekkür eden Spackman, “Başarımızı, arkadaşlarımızın göstermiş olduğu sıkı çalışmalara borçluyuz.” yorumunda bulundu.

Apple’ın tüm gereksinimlerini karşılayana kadar birçok sorunla karşılaştıklarını dile getiren Spackmen, “Bu gecikmeler sayesinde ilk sunumdan itibaren 50 dili tam olarak destekleyebiliyoruz.” sözlerini dile getirdi.

Apple’da yer alan uygulama “ilk” sürümü temsil ediyor. DigiByte ekibi de App Store’daki en iyi Blockchain uygulaması olmak için sürekli düzeltme, iyileştirme ve geliştirme konularında çalışacaklarını dile getiriyor…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.