reklamı kapat

Şok İddia! Dudak Uçuklatan Bitcoin Tahmini

Kripto para analistlerinden Scarface Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında şaşırtıcı bir tahminde bulundu.
11:00
4 Mart 2019

Kripto para piyasasının Twitter topluluğunda yaygın bir şekilde takip edilen isimlerden Scarface isimli kullanıcı, duyanların dudağını uçuklatacak bir Bitcoin (BTC) fiyat tahmininde bulundu. 2018 yılının başlangıcından itibaren büyük bir düşüş trendi içerisinde olan Bitcoin birçok kişi tarafından ölü ilan edilse de uzmanlar geleceğe umutla bakıyor. Bitcoin’in geçmişinden yola çıkarak fiyat tahminini şekillendiren Scarface de bu isimler arasında yer alıyor.

Bitcoin Düşüşleri

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden Bitcoin hakkındaki düşüncelerine yer veren Scarface, Bitcoin’in tarihine ve tarih boyunca kaydettiği düşüşlere dikkat çekti. Lider kripto paranın ana akım medya unsurları ya da bazı kullanıcılar tarafından ilk defa “öldürülmediğini” belirten ünlü analist BTC’nin her seferinde durumun üstesinden geldiğini ifade etti. Scarface ayrıca BTC’nin geçmişte oluşturduğu belirli tabloların altını çiziyor. Analiste göre Bitcoin daha önce dört defa fiyat patlamalarından sonra keskin düşüş yaşadı. 20.000 dolardan 3.150 dolara kadar süren düşüş bu dörtlünün sonuncusu olmaktan fazlası değil.

Bitcoin Nereye Gidiyor?

Bitcoin’in tarihinden bahseden Scarface gelecekte bu durumun aynısının yaşanmayacağını ifade etmenin yanlış olduğunu düşünüyor. Ünlü bir ekonomist Sir John Templeton’un meşhur sözlerine dikkatleri çekiyor: “Yatırımdaki en tehlikeli dört sözcük şunlardır: Bu sefer durum farklı.” Bu alıntıyla savını destekleyen Scarface Bitcoin’in yeniden yükselişe geçeceğine olan inancını belirtiyor.

Scarface tarafından paylaşılan gönderilere göre Bitcoin gelecekte yeniden tüm zamanlar rekoru kıracak. Ünlü isim yatırımcılara Bitcoin satın almalarını tavsiye ediyor ve fiyatın 102.000 dolar ile 336.000 dolar arasına ulaşacağını iddia ediyor. Scarface bu iddilarını BTC’nin tarihsel verilerine dayandırdığını ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


 • Sema
  9 ay önce

  Bitkoyinle ilgilenmek istiyorum şimdi alsam nezaman kar yaparım

  7
  • Yasin
   9 ay önce

   2022 de.

   8
  • Murtaza
   9 ay önce

   Genelde 15dk içinde paranızın 8e katlanacağı söylenir ama aslında bu 30-40 dk ları bulabilir. En iyisi siz şimdi alın akşam 9 gibi satarsınız.

   12
   • Ahmet
    9 ay önce

    Hatta bazı dedikodulara göre her 5 dakikada bir paranızı 20 katina çıkarma ihtimalinizin %95 olduğu söylenir

    7
   • Bitcoin
    9 ay önce

    :)) muhteşem yorum

    7