X


Socios, Dünyanın En Büyük Spor Organizasyonu NFL’e Adım Attı!

Socios'tan dev adım.
18:17
12 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Altı kez Super Bowl şampiyonu New England Patriots ve 2021 Supporters’ Shield kazananı New England Revolotuin, Socios ailesine katıldı. Socios, dev bir adım atarak dünyanın en büyük spor organizasyonuna adım atmayı başardı.

Socios’tan Önemli Hamle

Dünyanın dört bir yanındaki spor hayranları için hepsi bir arada etki ve ödül uygulaması Socios, Kraft Sports + Entertainment’ın New England Patriots ve New England Revolution ile önemli ortaklık aracılığıyla Amerikan futboluna ilk adımını attığını duyurdu.

Patriots ve Revolution ile kurulan ortaklıklar, Socios’un Ulusal Futbol Ligi ve Major League Soccer’daki kulüplerle yaptığı ilk anlaşmaları temsil ediyor. Socios, sürekli genişleyen yapısını New England bölgesine taşıyor. Kraft Sport + Entertainment, bu sezon Major League Soccer’ın en iyi takımının yanı sıra NFL tarihindeki winner franchise’lardan birine ev sahipliği yapıyor. Başarılı kulüplerin Socios ailesine katılmasından büyük heyecan duyan ekip, duyuruyu büyük mutlulukla aktardı.

Yöneticilerin Ortaklık Yorumları

Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, “ABD spor endüstrisindeki yükselişimizi sürdürürken taraftar etkileşimini artırmak adına Patriots ve Revolution ile ortak çalışmayı dört gözle bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bununla birlikte Socios tarafından oluşturulan Patriots Taraftar Tahminleri, Patriots mobil uygulamasında sezonun her haftasında eşleşmeyle ilgili beş soruyu doğru yanıtlayan New Engladn hayranlarını ödüllerine kavuşturacak. Ayrıca ortaklık Socios’u Patriots’ın kapalı alan antrenman sahasının resmi sponsorluğunu kapsıyor.

Kraft Sports + Entertainment’ın COO’su Jim Nolan, atılan adımı şöyle yorumladı :”Socios, hayranların yaratıcı yollarla ilgisini çekmek adına yeni teknolojileri kullanan bir endüstri lideridir. Onlarla ekip kurmayı ve yeni kitlelere ulaşmak adına mevcut teknolojileri keşfetmeyi ve ek çalışmalar yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar