X

SingularDTV Coin Nedir?

SingularDTV (SNGLS), Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir.
11:48
25 Kasım 2020

SingularDTV Coin, SingularDTV platformunun yerel kripto para birimidir. SingularDTV kendisini merkezsizliğin insanoğlunun evriminde önemli bir unsur olduğu inancı üzerine kurulan bir platform olarak tanımlıyor. Platform, eğlence dünyasında aracıları ortadan kaldırmayı ve yüksek ücretlerin önüne geçmeyi hedefliyor.

Bu hedef doğrultusunda SingularDTV fikri mülkiyeti programatik olarak blok zincirindeki veri alanlarına yerleştirmek ve bu fikri mülkiyetin haklarını, gelirini ve değer akışını izlemek ve yönetmek için bir altyapı oluşturuyor.

SingularDTV (SNGLS) Nedir?

SingularDTV (SNGLS), Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir. Token’ın arkasındaki platform olan SingularDTV ise bir Blockchain film ve televizyon stüdyosu ve dağıtım portalıdır. Platformun amacının ise başlangıçta belgesellere ve bilim kurgu türüne odaklanan yüksek kaliteli, orijinal film ve televizyon içeriği oluşturmak olduğu ifade ediliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Öte yandan SingularDTV, Ethereum’un mimarisine dayalı bir içerik üretim platformu ve dağıtım sistemi olarak tanımlanıyor. Amaç, yalnızca yüksek kaliteli televizyon, sinema filmi ve yaratıcı içerik oluşturmak değil, aynı zamanda eski yaratıcı endüstrinin hem adil hem de şeffaf olan daha akıllı bir iş sürecine yeniden yapılandırılmasıdır. Yapılan açıklamalara göre bunların hepsi akıllı sözleşme sistemleri, blok zinciri teknolojisi ve benimseme ile mümkün hale getirilebilir. SingularDTV’nin (S-DTV) misyonu, küresel pop düşünürleri için bilgilendirici, aydınlatıcı ve ilham verici bir medya oluşturmaktır.

Buna ek olarak bu yönetişim modelinin merkezi olmayan bileşeni, tokenize edilmiş bir Akıllı Sözleşme Sistemi olarak Ethereum blok zincirinde yaşıyor. Bu token’lar SNGLS olarak adlandırılıyor ve S-DTV’nin Fikri Mülkiyetinde (IP) bir payı temsil ediyor.

Yapılan açıklamalara göre platformda dört bulunuyor:

  • SINGULAR: Fütürist bir ortamda merkezsizlik ve teknolojik gelişme hakkında üç sezondan oluşan bir bilim kurgu mini dizisidir.
  • S-DTV BELGESEL BÖLÜMÜ: Blockchain teknolojisi üzerine belgesel filmlerin yapımından sorumlu birim.
  • S-DTV HAKLARI YÖNETİM PLATFORMU: SingularDTV tarafından üretilen ve dağıtılan tüm içeriğin dijital telif hakkını, karını ve kiralanma ücretini yöneten platform.
  • S-DTV İŞLEMİ İSTEK ÜZERİNE VİDEO (TVOD) PORTAL: GooglePlay, Apple iTunes ve Vimeo üzerinden SingularDTV içeriğini dağıtmak için portal, her bir video dosyasını görüntülemek için talep üzerine ödeme yapıyor.

SNGLS Coin Yorum

SNGLS özellikle uzun zamandır piyasada olduğu için güvenilir bir kripto para birimi olarak nitelendiriliyor. Bununla birlikte uzun vadede yatırımcıların SingularDTV Coin hakkında pozitif düşüncelere sahip oldukları görülüyor.

Ancak bunlara ek olarak SNGLS Coin’in ilk başlarda çok yüksek rakamlara ulaşsa da zaman içinde daha az volatil ve daha düşük rakamlardan işlem gördüğü görülüyor. Bu değerlendirmeleri daha net anlayabilmek için coin’in güncel ve tarihsel verilere göz atmakta fayda olacaktır.

CoinMarketCap verilerine göre SingularDTV, 5.070.171 dolar ile piyasa hacmi bakımından 726. sırada kendisine yer buluyor. Bunun yanında yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0083 dolardan işlem gören SNGLS Coin’in 24 saatlik işlem hacminin 667.790 USD olduğu görülüyor. Ayrıca SingularDTV (SNGLS), “Kara Perşembe” olarak tarihe geçen 13 Mart 2020’de 0,0026 dolar ile dip seviyeyi görürken 7 Ocak 2018’de de 0,4780 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kırdı.

Bunlara ek olarak şu anda dolaşımda 600.000.000 SingularDTV bulunuyor ve SingularDTV Coin toplam arzının 1.000.000.000 SingularDTV olacağı ifade ediliyor.

SingularDTV Coin Nasıl Alınır?

SingularDTV (SNGLS), işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde satın alınabilir. Bu noktada SingularDTV Coin’in Binance’te 18 Eylül 2017 tarihinde listelendiğini ve şu anda SNGLS/BTC ve SNGLS/ETH işlem çiftlerinde kullanıcı ile buluştuğunu belirtmekte fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar