SHIB’de Heyecan Veren Gelişme: 50 Kat Arttı!

Shiba Inu (SHIB) meme coin imajından kurtulma yolunda emin adımlarlar hedefine ilerlemeye devam ediyor.
15:25
16 Ağustos 2022
Shiba Inu Topluluğu Token Yakımına Devam Ediyor! Son 24 Saatte 1 Milyar Token Yakıldı
Okuma Süresi: 3 Dakika

Shiba Inu (SHIB), meme coin imajından kurtulma yolunda emin adımlarlar hedefine ilerlemeye devam ediyor.

 Çılgın Talep: Shiba Eternity İçin Server Kapasitesi 50 Kat Artırıldı

Shiba Inu Games’in direktörü William Volk, ekosistemin yeni oyunu Shiba Eternity’nin Vietnam’da şimdiden büyük popülerlik gördüğünü belirtti. Ekip, beklenenden yüksek talep nedeniyle oyun sunucularının kapasitesini elli kat artırmak zorunda kaldı. Vietnamlı iOS kullanıcıları, Shiba Eternity’nin erken test aşamasına katılma fırsatına sahip. Proje lideri Shytoshi Kusama, oyunun önümüzdeki haftalarda Endonezya’da piyasaya sürülebileceğini ima etti. Volk, Android kullanıcıları için Beta lansmanı yayınlandığında işlerin daha da heyecan verici hale geleceğini iddia etti. SHIB ekibi, oyun geliştiricileri PlaySide Studios ile ortaklaşa dokuz ayı aşkın bir süredir oyun üzerinde çalışıyor. Topluluğun çoğu, oyunun bu yıl Eylül ayında çıkacağına inanıyor.

Shiba Inu, hafta sonu boyunca etkileyici kazançlar kaydetti. Balina aktivitesinin Nisan ayının en yüksek seviyelerine çıkmasıyla meme coin fiyatı %30’un üzerinde arttı. Topluluk, 2022’nin 3. çeyreğinde oyunun yanı sıra birkaç projenin lansmanını görmeyi beklediğinden, SHIB fiyatında daha büyük ralliler şaşırtıcı olmayacak. Shiba Inu şu anda piyasa değerine göre en büyük 12. kripto para birimi. SHIB, son 24 saatte %3,56 ve son yedi günde %28,65 artışla 0,0000162 dolardan işlem görüyor.

SHIB’de Teknik Veriler, Neye İşaret Ediyor?

SHIB fiyatındaki artışın nedenlerinden biri de Fincan ve Kulp formasyonu. Investopedia’ya göre, ‘Fincan ve Kulp formasyonu varolan bir yükselen trendin devamı olarak değerlendirilebilir. En kolay tanımlanabilen formasyonlardan biri konumunda. Fincan yumuşak bir U şekline sahiptir, önceki hareketi 1/3 oranında düzeltmiş ve bir çanağa benzemektedir.

Yukarıdaki grafikta bu modeli görebilmemiz mümkün. Bu grafikteki kırılma, SHIB fiyatına daha fazla ivme kazandırabilir. Shiba Inu, mevcut seviyelerden %50 daha yükselme potansiyeline sahip. Coingape analistlerine göre, SHIB fiyatı Eylül ayında kadar 0,000002253 dolara ulaşabilir. Güncel verilere göre, Shiba Inu rallisi, yoğun balina birikiminden kaynaklanıyor. Zincir üstü veri sağlayıcı Santiment, şunları bildirdi:

 

Kripto para piyasası durgun bir fiyat hareketi izlerken, Shiba Inu bu hafta sonu artış kaydetti ve son 24 saat içinde %34 arttı. Mevcut ralli, tesadüf değil. Balinalar, yoğun bir şekilde SHIB biriktiriyor. 4 ayda her biri 100 bin dolar üzerindee 433 işlem gerçekleşti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar