X


Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: 14 Şubat Tarihi Neden Önemli?

Cooper, SHIB topluluğuna 14 Şubat müjdesini verdi.
15:22
12 Ocak 2022

Bigger Entertainment sahibi Steven Cooper, bu yılın sevgililer gününde yani 14 Şubat’ta Shiba Inu yakım partisi düzenleyeceklerini açıkladı. Cooper, SHIB topluluğuna 14 Şubat müjdesini verdi.

Yakım Partisi Planı

Shiba Inu yakım mekanizmasının en büyük destekçilerinden Steven Cooper, duyurduğu partide bir milyar SHIB token yakmayı planlıyor. Cooper, amaca ulaşmak adına yöntemini Twitter üzerinden iletti. SHIB fiyatı mevcut aralıkta kalırsa Cooper, yakım partisini başarılı kılmak adına yalnızca 5.600 kişinin 5 dolarlık bağış yapmasının yeterli olacağını aktardı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bigger Entertainment, SHIB yakım kampanyalarını üç aydan kısa bir süre önce başlattı. Bu kampanyaların arkasındaki misyon, SHIB fiyatını daha yükseklere çıkarmaktır. Yakım partileri ve diğer kampanyalar Bigger Entertainment’te yayınlanmaya devam ediyor. Daha önce 7 Ocak’ta şirket, 1 milyon token yakımı konusundaki önemli dönüm noktasına ulaştı.

Bigger Entertainment’ın yakım mekanizması insanların şirket tarafında oluşturulan müzik çalma listelerini dinlemesi üzerine kuruldu. Şirkete göre bir müzik çalma listeli artık 600’den fazla şarkı içeriyor. Bunların telif ücretlerinin %20 ile %100’ü projeye bağlı olarak yakılıyor.

Bu kampanyayla ilgili bir başka ilginç gerçek de tüm yakımların SHIB’in önde gelen geliştiricilerinden Shytoshi Kusama tarafından doğrulanmasıdır. Shib Burn istatistiklerine göre sadece son 24 saat içerisinde 2 işlemle 3.765.784 SHIB token yakıldı. Bu şekilde 1 katrilyonluk ilk arzdan bugüne kadar toplam 410.300.763.616.057 SHIB token’ı yakıldı.

Shiba Inu Fiyatı

Popüler meme token Shiba Inu, borsa listelenmelerinin akabinde dev arzını kabul edilebilir bir seviyeye çekmeye çalışıyor. SHIB fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000028 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Piyasa değeri bakımından en popüler ikinci meme token SHIB, en büyük rakibi Dogecoin’in hemen arkasında konumlanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar