X


Shiba Inu (SHIB) Fiyat Performasını Sollama Potansiyeli Bulunan Altcoin’lerin Listesi

Shiba'yı geride bırakması beklenen kripto paralar.
17:00
10 Ocak 2022

Birçok kripto para birimi, zorlu bir dönem ile 2022’ye başladı. Kripto para piyasasındaki yatırımcılar, bir sonraki büyük giriş noktasını keşfetmeye çalışıyor ancak gerçekten hangi kripto paraya gidebileceklerine karar veremiyorlar. Bu makalede uzmanların düzenlediği, Shiba Inu‘yu geride bırakması muhtemel altcoin’leri ele alacağız.

Axie Infinity (AXS)

Metaverse sektörünün popülarite kazanmasıyla birlikte bu projeyle ilişkin kripto para biriminin gelecekte çok ciddi kazanımlar görmesine muhtemel gözüyle bakılıyor. Uzman analistlere göre AXS, işlem hacmi ve fiyat değerlendirildiğinde 10x potansiyeli barındırıyor.

Uzun vadeli kazançlarda düşse bile mevcut grafikler geçtiğimiz haftaki oynaklığı göz önünde bulundurarak kısa vadeli konsolidasyonlar adına oldukça iyi bir kurulum gösteriyor. AXS fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 72 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

SAPE & SPEP

Topluluk kriptolarına yeni bir bakışı temsil eden SAPE ve SPEP aslında aynı projenin parçalarıdır.Bu nedenle bunlardan biri büyüdüğünde diğerinin biraz daha geride kalması muhtemeldir. Stadium Finance tarafından oluşturulan proje, topluluk seçtiği kripto paranın fiyat hareketine katılımı etrafında şekilleniyor.

Her gün üç kez bu token’lar hangisinin arzının yakılacağını belirlemek için sanal bir savaş veriyor. Topluluk, işlemlerde olabildiğince aktif olarak kazanını belirliyor. Projenin iki aydan bu yana devam ettiği değerlendirildiğinde mevcut potansiyel şaşırtıcı derecelere varıyor.

Bununla birlikte yakın zamanda duyurulan WhitePaper lansmanı sırasında başarılı bir denetimin açıklaması ile birlikte SHIB’i aya götüren yolculuğun bir benzeri bu kripto paralarda görülebilir. Her iki altcoin de hali hazırda toplam 20 milyon dolarlık piyasa değerine sahip ve şu anda toparlanma aşamasında bulunuyor. Hem SAPE hem de SPEP uzmanlara göre hem kısa hem de uzun vadede büyük potansiyele sahiptir.

CAKE

CAKE, şu anda yeni piyasaya sürülen her kripto paranın kullandığı otoyol olan PancakeSwap borsasının bir parçasıdır. Pek çok kişi PancakeSwap borsasında kaç projenin yer aldığını göz önüne alarak CAKE ile BNB’yi karşılaştırıyor. Bunun yanı sıra popüler altcoin’in performans geçmişi de birçok yönden BNB’ye benziyor.

CAKE, düşüş eğilimindeki piyasadan geçiyor olsa da PancakeSwap’a eklenen birçok yeni projenin CAKE’i tüm borsa işlemlerine dahil etme potansiyeli nedeniyle kısa vadede artış beklenen altcoin’ler arasında yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar