Shiba Inu Metrikleri Bu Sinyalleri Veriyor! SHIB Rallisi Devam Edecek Mi?

Shiba Inu yorumları.
19:41
23 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu, ekim sonunda ATH’ye ulaşmasından bu yana değerinin %70’ini kaybettikten sonra %20’lik bir büyüme ile sürekli bir aşamaya girmek adına ilerliyor. Varlığın net akış gibi piyasa verilerine göre daha faxla insan fonlarını meme tabanlı kripto paraya aktarıyor. Bunun anlamı ise SHIB rallisinin henüz bitmediğidir.

Net Akış Nedir ve Piyasayı Nasıl Etkiler?

Varlık, yatırımcılardan sürekli olarak fon kazandığı durumda net akış, kripto paranın mevcut yönünü belirlemek için kullanılan ölçüdür. Bir kripto para veya token net akışla (giriş) karşılaştığında yatırımcılar genellikle piyasada pozitif fiyat hareketi görür. Net akış negatif bir sayı gösteriyorsa bu durum varlığın fon kaybettiğini veya basit yatırımcıların pozisyonlarını kapattığını işaret eder. Bu senaryoda kaydedilen para çıkışı varlığın fiyatını olumsuz etkiler.

Shiba Inu‘daki net akış, alım satım hacmindeki güçlü artış ve %20’lik yükseliş ile daha fazla yatırımcı ve balina Shiba Inu pozisyonlarını artırarak sağlam bir net akış artışına neden oldu. SHIB token’ın mevcut net akışı, en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı için 4.3 milyon dolarda kalıyor.

Shiba Inu’daki Genel Eğilim

Yatırımcılar Shiba Inu pazarında satın alma gücü sağlanana dek büyük olasılıkla yüksek akış rakamları görecektir. Artan net akışın yanı sıra Shiba Inu, önceki haftaya göre %50 artış gösteren alım satım hacminde de olumlu bir eğilimle ön plana çıkıyor. Artan hacim ve doğru duyarlılıkla Shiba Inu rallisi devam edebilir. Ya da en azından şimdilik hacim, girişler ve balinalar bakiyeleri gibi piyasa göstergeleri bunu gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar