X


Shiba Inu Bir Kilometre Taşına Daha Yaklaştı: SHIB Benimsenmesi Milyonları Hedefliyor!

Son 24 saatte 5.000'i aşkın yeni kullanıcı kazanan SHIB, 1.000.000'a adım adım ilerliyor.
21:00
9 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Şaka kripto para birimi Shiba Inu, artan büyümesine ek olarak bir milyon kullanıcı sayısına ulaşmaya çok yakın. Ağ istatistiklerine göre şu anda 933.000 sahibi olan Shiba ordusuna daha fazla kullanıcı dahil oluyor.

Bu Kilometre Taşı Ne Anlama Geliyor?

Son 24 saatte 5.000’i aşkın yeni kullanıcı kazanan SHIB, 1.000.000’a adım adım ilerliyor. 7 Ekim’de 20.000’den fazla kişinin meme coin rallisine katılmasıyla büyük ilgi gören Shiba Inu, ilgisini koruyor. Şaka kripto para birimleri kategorisinde Dogecoin’in tahtını sarsan SHIB, yükseliş ivmesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Artan token sahiplerinin sayısı, bir varlığın piyasadaki genel oynaklığın ve beklenen davranışını izlemek adına kullanılebilecek bir benimsenme göstergesidir. Az sayıda sahibi olan varlıklar genellikle daha değişkendir ve oldukça büyük dalgalanma eğilimindedir. Kripto paralar topluluktan daha fazla destek aldığında ve yatırımcıları cezbettiğinde hem yükseliş hem de düşüş dönemlerinde piyasada daha istikrarlı olma eğilimindedir.

Shiba Inu ve Dogecoin

Shiba Inu ve Dogecoin arasındaki benzerlikler göz ardı edilemez çünkü her iki proje de meme coin olarak artan topluluk desteğine sahip, dolayısıyla Shiba Inu en yakın rakibinin kaderiyle yüzleşmek için tüm şansa sahip durumda gözüküyor. Ancak bir DeFi temeli ve yakım mekanizması ile Shiba Inu, topluluğun ilgisini korumak ve gelecekte daha fazla kullanım örneği bulmak adına muadillerinden bir adım önde.

Shiba Inu fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000055 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Kullanıcı sayısının artmasına rağmen pump hareketleri şu sıralar Shiba Inu’ya uğramıyor. İşlem hacminin zirvelere ulaştığı zamanlarda bir ay gibi kısa bir sürede %700’ün üzerinde artış kaydeden SHIB ilgisi bir miktar diğer meme coin’lere kaydı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar