X

Shiba Inu Benimsenmesi Ve Kullanım Durumu Artıyor: SHIB Yeni ATH Yapabilir Mi?

Elde edilen son bilgilere göre Shiba Inu benimsenmesi artıyor ve bunun SHIB fiyatında yeni rekor seviyeleri getirmesi bekleniyor. 
14:04
18 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bir blog gönderisinde CoinGate, Shiba Inu‘yu (SHIB) kabul eden 500’den fazla firmanın sistemin hediye kartı mağazasına entegre edildiğini açıkladı. Ayrıca Shiba’nın CoinGate işlem sistemine entegrasyonu, kullanıcıların SHIB’yi %1 oranında satın almalarına olanak tanıyacak.

Shiba Inu Benimsenmesi Artıyor

Shiba Inu mem kripto para birimi için kullanım durumları, kripto ödeme ağı CoinGate’in token’ı entegre etmesinden sonra büyümeye devam ederek işletmelerin SHIB’yi bir ödeme seçeneği olarak kabul etmesine izin verdi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda, “Shiba Inu’nun (SHIB) en yeni kripto para birimimiz olarak entegre edildiğini duyurmak en büyük mutluluğumuz! İşletmelerde işletmelere veya Hediye Kartı mağazalarına kadar her CoinGate kullanıcısı, artık bu mem token’ı istedikleri şekilde kabul edebilir, satın alabilir, takas edebilir veya harcayabilir” sözleri kullanıldı.

Öte yandan kripto para, gerçek dünya kullanım durumlarının eksikliği nedeniyle pek çok kez eleştirildiği için bu gelişme muhtemelen potansiyel bir SHIB boğa koşusu için katalizör olabilir.

Özellikle Temmuz ayında SHIB, çok beklenen DEX ShibaSwap‘ın piyasaya sürülmesinin ve Shopping.io platformunda SHIB token entegrasyonunun ardından değer kazandı. Ortaklık, SHIB sahiplerinin e-ticaret devleri Amazon, eBay ve Walmart’ta Shopping.io platformunu kullanarak ürün satın almak için kripto para birimini kullanabileceği anlamına geliyor.

Shiba Inu Fiyatı

SHIB, yıllık %483.700 artışla 2021’in öne çıkan kripto para birimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Basın zamanında, kripto para son 24 saatte %4 düşüşle 0.000047 dolardan işlem görüyor.

Şu anda token, her ne kadar fiyat hareketi her düşüşle tıkansa da konsolidasyona işaret ediyor ve analistlere göre SHIB tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerliyor. Sonuç olarak, kripto paranın potansiyel bir yükselişle düşüş trendinden çıkması muhtemel görülüyor. Özellikle, yüksek getiri potansiyeli, piyasa katılımcılarını mevcut düşüşte SHIB biriktirmeye ve yükseliş momentumunu tetiklemeye zorlayabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar