X


SHIB, CRO ve OKB’yi Geride Bırakan Altcoin, Balinaların En Çok İşlem Yaptığı Kripto Para Oldu!

Son 24 saat içerisinde balinalar; SHIB, CRO, OKB ve diğer popüler kripto paralardan çok Chainlink alım satım yapmayı seçti.
14:59
22 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

WhaleStats blockchain monitörüne göre Chainlink, en büyük 1000 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören kripto para birimi olmayı başardı. LINK hacmi yaklaşık olarak 2 milyon dolarlık rakamları bularak ön plana çıktı.

İşte En Çok İşlem Gören Kripto Para

Son 24 saat içerisinde balinalar, SHIB, CRO, OKB ve diğer popüler kripto paralardan çok Chainlink alım satım yapmayı seçti. Lider kullanıcı tablosuna göre ise Chainlink, ağdaki en büyük cüzdanlar arasında altıncı sırada yer aldı. Geçtiğimiz hafta balinalar hem Bitcoin hem de altcoin piyasasında gerçekleşen genel piyasa düzeltmesi nedeniyle daha önce açılmış pozisyonların çoğundan çıktı.

Balinaların göz bebeği kripto para, son zamanların en popüleri Shiba Inu olmaya devam ediyor. LINK sahipleri için token, değerinin %7’sinden fazlasını kaybederken haftasonu %9’luk bir yükseliş ile toparlanma sinyalleri gösterdi. Bununla birlikte potansiyel bir satış hareketi, Bitcoin’in fiyat hareketine bağlı olabilir.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin haftasonu yaklaşık %4 değer kaybetti. Bazı analistler kripto para piyasasındaki düzeltmenin finansal piyasalarındaki küresel risk faktöründen kaynaklandığını belirtti. Chainlink, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 27 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

LINK’in günlük işlem hacmi %20’lik artış kaydetti. LINK, 6 ay önce dokunduğu 52 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık olarak %48 uzağında işlem görüyor.

Chainlink, balinaların en çok işlem gerçekleştirdiği kripto para olmakla birlikte 12 milyar dolarlık piyasa değeri ile CMC sıralamasında ilk yirmide yer alıyor. LINK, uzman analistlerin radarında bulunan altcoin’ler arasında kendine yer bulmayı başaran kripto paralardandır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar