reklamı kapat

Seele (SEELE) Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

Seele, Yeni nesil halka açık Blockchain altyapı projesi olarak karşımıza çıkıyor...
18:00
13 Ocak 2020

31 Mart 2019 tarihinden beri kullanımda olan Seele platformu, yeni nesil halka açık Blcockhain altyapı projesi olarak karşımıza çıkıyor. Seele platformunun amacı, güvenli, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir Blockchain oluşturmak.

Seele (SEELE) Coin Nedir?

Seele platformunun CEO’luk görevini operasyon araştırması konusunda doktora derecesi bulunan Maolin Zheng yürütüyor. Bunun yanında platformun araştırmalarını matematik alanında doktorası bulunan Shawn Xin, fizik alanında doktorası bulunan Luke Tseng ve bilgisayar bilimleri alanında doktora derecesi bulunan Eva Chen yürütüyor.

Seele, anti-asic MPoW algoritması ve Seele ana ağında 2000 TPS ile yüksek verimli eşzamanlılık için başlangıç noktası olarak talep edilen ve talep arttıkça yüksek oranda ölçeklendirilebilir olan Seele Sharding Teknolojisi tarafından destekleniyor.

Yapılan açıklamalara göre Seele platformu güvenli, uyumlu, esnek, hızlı, verimli ve enerji tasarrufu sağlayan bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Son verilere göre şu an için platform üzerinde 1.621 hesap ve 367 akıllı sözleşme yer alıyor.

Seele Nasıl Çalışır?

Seele platformunda Matrix-Proof-of-Work Konsensüs Algoritması kullanılıyor. Matrix-Proof-of-Work Konsensüs Algoritması, SeeleTech tarafından geliştirilen ve Seele’nin ana ağında hayata geçirilen yenilikçi bir PoW fikir birliği algoritması olarak tanımlanıyor.

Geleneksel PoW konsensüs algoritmasıyla karşılaştırıldığında mPoW, madencilerin daha karmaşık matrisleri hesaplamasını gerektiriyor.

SEELE ise Ethereum tabanlı platformda çalışan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Seele platformunun yerel kripto para birimi olan SEELE’nin şu anda dolaşımda 696.657.333 adet token’ı bulunuyor. Yapılan açıklamalara göre ise kripto para biriminin toplam arzı 1.000.000.000 SEELE olacak şekilde tasarlandı.

Bunların yanında Seele yalnızca eliptik sayısını ayarlamak için değil, çoklu eliptik eğriler dijital imza algoritmasını (MECDSA) çalıştırmak için de tasarlandı.

Bununla beraber websitesinde yer alan Seele Scan sayfasında platformda gerçekleşen tüm işlemler ve akıllı sözleşmeler anlık ve detaylı olarak görüntülenebiliyor.

SEELE Nereden Alınır?

Şu an için 15 borsada aktif olarak listelenen SEELE token’a CoinEx ve Huobi Global gibi kripto para borsalarından ulaşabilirsiniz…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun