X


Samsung Ortaklığı Tron’a Yaradı!

Tron'un blockchain ağındaki hesapların sayısı 4 milyonu geçti!
16:00
4 Kasım 2019

Önde gelen kripto para birimlerinden Tron (TRX) geçtiğimiz haftalarda açıklanan Samsung ortaklığı ile 4 milyon hesabı geçmeyi başardı.

Tron ve Samsung İşbirliği

Tron Foundation CEO’su Justin Sun konu hakkında yayınladığı  gönderi ile de 4 milyon hesabın geçildiğini birinci ağızdan doğruladı. Samsung bu sene yaptığı açıklamada en güncel amiral gemisi telefonu içerisinde Samsung Blockhain Keystore uygulamasının yer alacağını duyurmuş ve kripto para sektöründe büyük bir heyecana yol açmıştı. Yeni ortaklık sayesinde Tron tabanlı merkeziyetsiz uygulamalar direkt olarak Samsung Blockchain Keystore uygulamasında kullanıma açılacak ve Tron bu sayede Ethereum (ETH) ile rekabet edebilecek.

Justin Sun bundan haftalar önce yaptığı açıklamada yakında ”yüz milyarlarca dolarlık bir şirket ile ortaklık yaptığını” duyurmuştu ve daha sonra söz konusu ortaklığın Samsung olduğu ortaya çıktı. İlgili haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Yine de Tron söz konusu ortaklığın duyurusunu büyük bir beklenti içerisinde yapsa da, ne yazık ki piyasadan benzer bir karşılık alamadı. Daha önce Warren Buffett yemeği ile benzer bir taktik kullanan Justin Sun, yemeğin iptal olması ve konu hakkında çıkan spekülasyonlar yüzünden kendi yatırımcıları tarafından çok sert eleştirilmişti. Uzmanlar Samsung haberine bu kadar az tepki gelmenin bir sebebi olarak da Justin Sun’a olan güvensizliği göstermekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar