X


RSK Infrastructure Framework Nedir?

RIF Coin, eşler arası hizmet ve değer alım satımını sağlayan bir kripto para birimidir.
16:08
11 Ocak 2021

Roofstock Infrastructure Framework (RSK), Bitcoin (BTC) ağı tabanlı bir üçüncü katman hizmet sağlayıcısıdır. RFK’nın temel hedefi blockchain tabanlı ödeme, depolama ve sunucu (RNS) hizmeti sunmak orak biliniyor. Teknoloji sektörüne yönelik birçok hizmet veren kripto para ve blockchain projesinin bu hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin ise RIF token alması gerekiyor.

RSK Infrastructure Framework (RIF) Nedir?

RIF kripto para birimi birçok kullanıcının eşler arası farklı işlemler yapabilecekleri bir ekosisteme bağlı. Kullanıcılar bilgi, değer veya hizmet alım satımı için tamamen şeffaf bir ortamda RIF kripto para birimini kullanarak birbirleri ile alım satım yapabilmekte.

RIF Coin Yorum

Binance kripto para borsası tarafından listelenen RIF Coin, kısa sürede ciddi bir yükseliş kaydetti. Binance listelenmesi öncesinde 0,09 dolar seviyesinden işlem gören RIF, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 0,15 dolardan işlem görmekte. Bitcoin ağı tabanlı sunduğu bu yenilikçi hizmetler RFK Coin projesini ilerleyen günlerde de daha fazla duyabileceğimize işaret ediyor.

RIF Coin’in toplam piyasa değeri 110 milyon dolar, toplam sirkülasyonu ise 1 milyar adet olarak gözükmekte.

RSK Infrastructure Framework Coin Nasıl Alınır?

RSK Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • RSK Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna RSK yazın ve altta açılan RSK /BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “RSK AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek RSK Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar