X
  • RISKX – Kredi ve Borçların Yerelleştirilmesi
  • Kredi ve Borçların Yerelleştirilmesi

  • Başlangıç01.11.2018
  • Bitiş30.11.2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lehman Brothers ve 2008 Küresel Mali Krizi’nin düşüşü, merkezi kurumlar tarafından tasarlanan takas türevlerindeki doğal manevi tehlikeyi ortaya çıkardı. RISKX, AI ve Blockchain teknolojisini birleştirerek, bireylerin ve kurumların eşler arası ağlarda riski yönetmesini, sıfır toplam oyununu, açgözlülüğü, sosyal sorumluluğu, şeffaflığı ve portföy optimizasyonu ile ahlaki tehlikeyi azaltmasını sağlayan bir ekosisteme güç sağlayarak bu sorunları çözmeyi amaçlıyor.

RISKX, bireyler ve firmalar için risk yönetim sürecini otomatikleştiren merkezi olmayan bir P2P risk yönetimi ekosistemidir. RISKX platformu, kullanıcıların sosyal medya entegrasyonunun yanı sıra, diğer Blockchain ortaklarından ve finansal hizmetlerden finansal veriler ve raporlar içe aktararak profiller oluşturmasını sağlıyor. Bu profiller, kullanıcıların itibarını belirleyen AI modülleriyle analiz ediliyor.

RISKX, kullanıcıların kredi kalitesinin farklı dilimlerine erişebilmelerini sağlıyor, böylece takas sözleşmelerini benzer kredi değeri olan karşı taraflarla özelleştirebiliyor ve dağıtabiliyor. Bu da RISKX ekosistemindeki finansal sorumluluğu ve sosyal sorumluluğu teşvik ediyor. Bir sözleşme RISKX ekosistemine zararlı olduğunda, otomatik olarak yeniden yazılıyor ve kullanıcılar birbirlerinden daha iyi yararlanabilecek daha uygun karşı taraflarla eşleştiriliyor.

Takas sözleşmelerinin optimizasyonu, en faydalı takas sözleşmelerinden elde edilen en uygun tasarrufun bir ölçüsü olan, en yüksek Kalitede Kaliteli Yayılma Diferansiyelleri sağlayan karşı taraflarla kullanıcıların eşleştirilmesiyle sağlanıyor. Bu olumlu QSD’ler, RISKX pazarında işlem yapılabilen RISKX jetonları biçimindeki platform kullanıcılarına geri ödemeler sağlıyor ya da premium programlara erişmek ve portföy yöneticileri programı aracılığıyla portföy yöneticilerini işe almak için kullanılıyor.

RISKX için nihai vizyon, kullanıcıların kripto para birimleri, emtialar ve diğer varlıklar gibi her türlü faiz veya faiz dışı riski dağıtabilecekleri bir ekosistem geliştirmektir. RISKX, sözleşme optimizasyonunu artırarak, şeffaflığı artırarak ve hesap verebilirliği sağlayarak, AI ve Blockchain yoluyla piyasaya uyum ve istikrar getirecektir.

Twitter: https://twitter.com/Riskx_io
Facebook: https://www.facebook.com/Riskxio-659806397694716/?modal=admin_todo_tour
Reddit: https://www.reddit.com/r/riskx/
Telegram: https://t.me/riskx

Zane McmurtrieFounder and Developer
Steve MasseyCMO
Jason MccubbinLegal Operations
Rachel JonesProduct Manager
Gopi SundarTechnical Lead
Martin GuehrerLead Software Engineer and Deep Learning

Sembol: RIX

Üretilen Token Sayısı: 600,000,000 RIX

Token Dağılımı:

54% Satış 32,55% Kurucular ve Takım 13,45% Rezerve

Token Fiyatı: 

N/A

Kabul Edilen Kripto paralar:

ETH