X


Ledger Nano S Yakın Zamanda Verge’ü Destekleyecek

Ledger, her ay yeni bir kripto para birimi için donanım cüzdanı desteği sunmaya devam ediyor.
15:00
18 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasındaki kötü gidişat nedeniyle yatırımcılar en küçük teknik detaylarda bile teselli bulmaya başladı. Bitcoin geçtiğimiz 24 saat içerisinde 6.500 dolar seviyesinin üstünde kalmayı başaramadı ve altcoinleri de arkasına alarak aşağı yönlü bir trend başlattı.

Bitcoin’in 6.250 dolara gerilemesiyle birçok altcoin’de olduğu gibi Verge’de (XVG) de düşüşler yaşandı. Gizlilik odaklı kripto para birimi haberimizin hazırlandığı sırada %8,24’lük düşüşle $0,0126 bandında işlem görüyordu. Ancak bugün yapılan bir duyuru Verge topluluğu için her şeyin daha güzel olmasını sağlayabilir.

Verge’ün proje geliştirme ekibinden Marvin Piekarek Twitter hesabı üzerinden bir Ledger Nano S fotoğrafı paylaşarak şunları kaydetti:

$XVG #XVG #vergeFam Mutlu Pazartesiler, herhangi bir stres durumunda fotoğraftaki bu güzelliğe bakmanız yeterli.

Marvin Piekarek paylaşımının devamında Verge’ün Ledger Nano S tarafından desteklenmesi amacıyla yapılan çalışmada sona gelindiğini ve her şeyi test ettiklerini açıkladı. Piekarek, Verge’ün diğer bir donanım cüzdanı Trezor’da ne zaman listeleneceğini soran bir Twitter kullanıcısına ise “böyle bir planımız yok” yanıtını verdi.

Verge tarafından konuya ilişkin şu açıklama yapıldı:

Ekibimiz Verge’ün Ledger Nano S’e entegre edilebileceğini gösteren bir prototip geliştirdi. Şu anda güvenlik amacıyla farklı olasılıklar üzerinde duruyoruz. Ayrıca Ledger HQ’nün prototipimizi ürünlerine entegre edeceğine inanıyoruz.

Verge’ün Ledger Nano S tarafından desteklenecek olması özellikle elinde yüklü miktarda XVG bulunduran ve bunları borsalarda ya da çevrimiçi cüzdanlarda saklayan yatırımcılar için harika bir haber. Borsalar ve sıcak cüzdanlar siber saldırganlar için son zamanlarda olası bir hedef haline geldi. Eğer uzun bir süre saklamayı düşünüyorsanız kripto para yatırımlarınızı rahatlıkla soğuk cüzdanlarda saklayabilirsiniz.

Kaynak: Ethereumworldnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar