reklamı kapat

Rekor Kıran Altcoin’in Ekibi Açıkladı: Gelişmeler Bitmedi

Cardano ekibinin yatırımcılara sürprizleri var.
17:11
19 Ağustos 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük 9. kripto para birimi Cardano (ADA), aslında bundan kısa süre önce en büyük 6. kripto para birimi konumundaydı son aylarda inanılmaz bir yükseliş elde etti. ADA fiyatının böylesine hızlı şekilde artmasının ve rekor kırmasının temel sebebi ise Shelley hard fork’u olarak biliniyor.

ADA merkeziyetsiz bir yapıya sahip olsa da kripto para projesinin arkasında IOHK isimli şirketin olduğu biliniyor. Charles Hoskinson tarafından yönetilen şirketin Ürün Yöneticisi Aparna Jue ise yatırımcılara yönelik yaptığı açıklamada gelişmelerin bitmediğini ifade etti.

Jue, ilk olarak Shelley ağı ile gelen yenilikleri açıkladı ve bunları önemini anlattı. Artık yönetimin tamamen ağdaki katılımcılara ait olduğunu ve topluluğun %100 oranında ağı yönettiğini belirten Jue, bunun gerçek merkeziyetsizlik olduğunu vurguladı.

Cardano Gelişmelere Devam Edecek

IOHK olarak ilk hedeflerinin ağda bir sıkıntı çıkmaması ve ağın sağlamlığı olduğunu ifade eden ünlü yönetici, bunun devamında ise birçok yenilik ve gelişme ile ilerlemeye devam edeceklerini vurguladı. Cardano projesinin sadece bir blockchain ağından ibaret olmadığı ve bunun gelişmeye devam edeceğini müjdeleyen Jue, aslında fiyat açısından da yükseliş sinyali vermiş oldu.

Geliştirme ekibinin şu an için “çok büyük gelişmeler” üzerinde çalıştığını belirten Jue, akıllı kontratlar konusunda devrim yapacaklarını belirtti. ADA fiyatı söz konusu gelişmelerin büyüklüğüne bağlı olarak gerçekten de yeniden harekete geçebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.