Reklam

Popüler Seyahat Sitesi Travala, Shiba Inu’yu Ödeme Yöntemlerine Ekledi!

Seyahat sitesi Travala.com Shiba Inu'yu ödeme yöntemlerine ekledi.
10:50
8 Aralık 2021
Popüler Seyahat Sitesi Travala, Shiba Inu'yu Ödeme Yöntemlerine Ekledi!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Topluluğun en sevdiği şaka para birimi olan Shiba Inu, geçtiğimiz gün önemli bir başarıya daha imza attı. Öyle ki popüler seyahat sitesi Travala.com, popüler şaka para birimini ödeme yöntemlerine ekledi.

Popüler Seyahat Sitesi, Shiba Inu’yu Ödeme Yöntemlerine Ekledi

Avustralya merkezli seyahat platformu Travala.com, artık kullanıcılarının SHIB token’ı aracılığıyla dünya çapında 2 milyondan fazla otel ve 600’den fazla havayolundan uçuş rezervasyonu yapmasına izin verecek. Bu gelişme ile birlikte Shiba Inu, seyahat endüstrisinde büyük bir görünürlük kazanacak ve popülaritesini arttıracak.

Popüler seyahat sitesi Travala.com, kripto para birimlerine karşı her zaman iyimser yaklaştı ve kripto para birimlerini ödeme seçeneği olarak benimsedi. Platform, kullanıcılarından ödeme olarak 40’tan fazla kripto para birimini kabul ediyor. Travala.com ayrıca Binance Smart Chain ve Ethereum blok zincirine dayalı çok zincirli bir token olan AVA adından bir kripto para birimine de sahip.

Travala, kripto listelemede topluluk temelli bir yaklaşım benimsiyor. Öyle ki şirket, geçtiğimiz ay Twitter’da topluluğa ödeme seçeneklerinin yanına hangi kriptonun eklenmesi gerektiğini sorduğu bir anket paylaştı. Anket geçtiğimiz gün sonra erdi ve popüler şaka para birimi Shiba Inu, 3.4 milyon  oy aldı ve en yakın rakibi Floki Inu‘yu geride bıraktı.

Bu, SHIB topluluğunun şaka para birimini desteklemeye devam ettiğinin ve endüstri genelinde daha geniş bir şekilde benimsenmesi için baskı yapmaya devam ettiğinin bir başka örneği olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki geçtiğimiz ay, topluluğun sosyal medyadaki ezici desteği Kraken’in borsasında Shiba Inu‘yu listelemesiyle sonuçlandı.

Shiba Inu’nun Kitlesel Olarak Benimsenmesi Yatırımcılara Güven Veriyor

Popüler şaka para birimi Shiba Inu son birkaç aydır manşetlerden düşmedi. Geçtiğimiz ay, dev sinema zinciri AMC tiyatroları da SHIB ödemelerini duyurdu. Binance, Kraken, Coinbase, Gemini ve daha pek çoğu gibi neredeyse tüm büyük borsalar Shiba Inu’yu listeledi.

Fakat Robinhood’dan, henüz böyle bir adım atılmadı. Ancak görünüşe göre Shiba Inu topluluğu, Robinhood‘un Shiba Inu’yu listelemesi için baskılarına devam edecek.

SHIB’nin artan bir şekilde benimsenmesiyle, yatırımcılar gelecekte potansiyel olarak büyük bir büyüme için şaka para birimini elinde tutma konusunda giderek daha fazla güven kazanıyor. SHIB, son kripto piyasası çöküşü sırasında %20’nin altına düşmeden ayı piyasasında son derece iyi bir performans sergiledi. Şimdilik, son 24 saatte %13’ün üzerinde arttı ve 0,0004 dolar destek bölgesine geri dönmek için mücadele ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar