X


Popüler Kripto Para Borsası Binance’den Yeni Listeleme! Fiyat Yüzde 60 Arttı

Binance yeni bir altcoin'i listeliyor. Fiyat %60 fırladı.
09:45
17 Aralık 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance'den Yeni Listeleme! Fiyat Yüzde 60 Arttı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, günün erken saatlerinde yeni bir duyuru yaptı. Binance’in resmi web sitesinde yayınlanan bu duyuruda borsanın yeni bir altcoin’i listeleyeceği belirtildi.

Binance’in listeleme duyurusu altcoin fiyatında büyük artışa neden oldu. İşte detaylar…

Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün sabah saat 4.56’da resmi web sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Binance‘in duyurusuna göre popüler kripto para borsasının, bugün gün içerisinde yeni bir altcoin listeleyeceği belirtildi. Binance, bugün saat 10.00’da Highstreet’i (HIGH) platformunda listeleyecek. Duyuruya göre kullanıcılar HIGH/BTC, HIGH/BUSD ve HIGH/USDT işlem çiftleri ile saat 10.00’dan sonra işlem yapmaya başlayabilecek.

Binance tarafından yapılan duyurunun tamamı ise şu şekilde;

“Binance, Highstreet’i (HIGH) listeleyecek ve HIGH/BTC, HIGH/BUSD ve HIGH/USDT işlem çiftleri için 2021-12-17 07:00 (UTC)’de işlem görecek. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak HIGH para yatırmaya başlayabilir. HIGH için para çekme işlemleri 2021-12-18 07:00’de (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir”

Fiyat %60 Arttı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yeni listelemesi altcoin fiyatında büyük bir artışa neden oldu. Öyle ki duyurunun öncesinde 25 dolar seviyesinde işlem gören HIGH, listeleme duyurusunun hemen ardından hızlı bir artış başlattı ve fiyat %60 artarak 40 dolara kadar yükseldi.

HIGH fiyatı daha sonra bir miktar geri çekildi ve 34 dolar seviyelerine kadar geriledi.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla HIGH, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %50’lik artışla 35 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Highstreet (HIGH) nedir?

Highstreet, markalar için bir MMORPG’de Shopify deneyimi oluştururken aynı zamanda oyuncular için en ileri seviye metaverse deneyimini sağlar. Oyun konusunda deneyimli Maplestory ve World of Warcraft oyunlarının ekibinin Ready Player One ve Sword Art oyunları gibi gerçek dünyaya uygulanabilir bir metaverse sunar. HIGH ekosistemin işlev ve yönetişim tokenidir. Ayrıca alışveriş ve PlaytoEarn, oyunlar için özel NFT’leri satın almak için kullanılır.

Highstreet, bir MMORPG oyununda alışveriş, oyun, NFT’ler, geleneksel ve kripto markalarını birleştirme özelliğine sahip bir açık dünya metaverse’dir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar