X


Popüler Analistin Ripple Yorumu: XRP, SEC’ten Bağımsız Yükselişini Sürdürecek!

Popüler analist kısa ve uzun vadeli XRP beklentilerini paylaştı.
10:30
1 Şubat 2021

Ripple’ın (XRP) son günlerdeki hareketlerinin ardından analistlerin kısa vadede yeni tahminler bulundukları görülüyor. Piyasanın popüler analistlerinden Credible Crypto da XRP ile ilgili kısa vadeli tahminlerini güncelleyen analistler arasında yer alıyor.

Kısa Vadede XRP

Ortaya çıkan tablolara göre piyasa değeri bakımından en büyük 4. kripto para birimi XRP, zor günlerin ardından gözle görülür bir yükseliş grafiği çizmeye başladı. Yaklaşık olarak 1 hafta önce 0,24 dolar seviyelerinde işlem gören XRP’nin bugün 0,60 dolara kadar yükseldiği görülüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ancak Credible Crypto takipçilerini bir düzeltme ya da konsolidasyon olabileceği konusunda uyardı. Analist XRP’nin 0,30 dolar bandında işlem gördüğü Ocak ayının başında da kripto para biriminin 0,50 dolar direncine kadar yükseleceğini ve burada konsolide olacağını düşündüğünü dile getirmişti.

XRP’de Önemli Seviyeler

Analiste göre XRP ile ilgili şüpheleri olanlar 0,45 dolar ile 0,50 dolarlık alanı takip etmeli. Çünkü bu noktada oluşacak bir reddetme XRP fiyatında gözle görülür bir düşüş grafiği başlatabilir. Ancak bu seviyenin güçlü bir şekilde yukarı yönlü aşılması Ripple’da yeni bir ralli habercisi olarak nitelendirilebilir.

Bunlara ek olarak Credible Crypto uzun vadede SEC’in Ripple’a açtığı davaya rağmen XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini görebileceğini dile getiriyor. Konuyla ilgili yaptığı açıklamada analist, “XRP’nin, davanın durumuna bakılmaksızın tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasını bekliyorum. Tabii ki, bir anlaşma harika olur ve muhtemelen fiyat yükselişini hızlandırır, ancak XRP’nin davanın çözülmesini ‘bekleyeceğini’ düşünmüyorum. Bence ABD dışında talep hala güçlü.” ifadelerini kullandı.

XRP, DOT’u Geçti

Polkadot geçtiğimiz haftalarda sergilediği muazzam performansı, XRP’nin düşüş grafiği ile birleşince XRP’yi geride bırakarak en büyük 4. kripto para konumuna yükselmişti. Ancak son fiyat artışı XRP’nin DOT’u yerinden etmesine yetti ve Ripple yeniden piyasa değeri bakımından en büyük 4. kripto para oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar