X

Popüler Analiste Göre Bu 3 DeFi Token’ı Büyük Artış Yaşayacak!

Kripto para piyasasının popüler analistlerinden ve yatırımcıların Smart Contracter artış beklediği 3 kripto parayı açıkladı. 
13:45
5 Mayıs 2021

Kripto para piyasasının popüler analistlerinden ve yatırımcıların Smart Contracter, 3 merkezsiz finansa (DeFi) tokan’ında artış yaşanacağını ifade ediyor ve Ethereum’un son rallisine rağmen artışın devam edeceğini dile getiriyor.

“ETH’da Artış Devam Edecek”

Analiste göre Ethereum her ne kadar son 1 haftada %70 artış yaşamış olsa da hala artış sinyalleri veriyor. Ayrıca Smart Contracter, ETH/BTC paritesinde de herhangi bir satış sinyali olmadığını ve bununda bir artış işareti olduğunu dile getiriyor.

Analiste göre Ethereum bir süre yatay çizgide ilerlese bile önümüzdeki haftalarda yeni bir artış grafiği başlatacak.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Takip Edilecek 3 Token

Ethereum‘un yanı sıra, popüler kripto stratejisti, merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki üç kripto parayı da takip ettiğini dile getiriyor. Analistin listesindeki ilk kripto para Ethereum tabanlı otomatik piyasa yapıcı (AMM) Balancer (BAL). Smart Contracter, BTC’ye karşı BAL‘ın %145 artış potansiyeli olduğunu ifade ediyor. Dolayısıyla analiste göre, BAL başka bir tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru harekete geçecek.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda analist, “BAL/BTC, 111 günlük yükselen üçgenden tam anlamıyla kırılıyor. DeFi sezonu geri döndü bebeğim.” sözlerini kullanıyor.

İkinci olarak analist, DeFi kaynağı Yearn.Finance‘ı (YFI) takip ettiğini dile getiriyor. Analistin açıklamalarına göre YFI/BTC paritesi oldukça iyi sinyaller veriyor ve önümüzdeki günlerde ciddi artışlar kaydetme potansiyeline sahip.

Smart Contracter YFI ile ilgili, “YFI önümüzdeki birkaç gün içinde tam anlamıyla yükselişe geçecek, BTC çifti bir süredir yükseliş hazırlığında.” sözlerini kullanıyor.

Son olarak analist Chainlink’in (LINK) izlediğini dile getiriyor. Analiste göre LINK/BTC paritesi oldukça güçlü sinyaller veriyor ve hala boğa piyasası içinde bulunuyor. Aslında LINK’in bugün ciddi bir artış kaydettiği görülüyor ve yeni bir rekor kırmış olması analistin açıklamalarını destekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar