X


Piyasada Düşüş Var Ancak Popüler Analist 3 Coin’de Aralık’ta Büyük Artış Bekliyor!

Kripto para piyasasında her ne kadar bir düşüş yaşansa da Jay Freed bu 3 kripto para biriminde 10 kat artış bekliyor.
15:00
4 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Şu anda kripto para piyasasında bir düşüş ve dolayısıyla panik havası hakim. Ancak analistler Aralık ayının hala kripto para birimleri için oldukça iyi geçeceğine inanıyor ve bu doğrultuda yükseliş beklentisinde oldukları kripto para birimlerini takipçileri ile paylaşıyor. Piyasanın popüler analistlerinden olan Jay Freed de Aralık ayında 10 kat büyüme potansiyeline sahip altcoin’leri takipçileri ile paylaştı.

Upfire (UPR)

Upfire (UPR), Windows ve macOS için dosyaları şifreleyen ve değiştirilmiş bir BitTorrent protokolü kullanarak eşler arasında dağıtıma izin veren merkezi olmayan bir P2P dosya paylaşım uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Analist, kullanıcıların dosyaları sınıflama ve paylaşma karşılığında BNB kazanabileceğini vurguluyor ve “Upfire, kullanıcıların dosyaları paylaşma kaşrılığında kripto kazanabilecekleri güvenli P2P dosya paylaşımı konusunda %100 merkezi olmayan bir protokoldür. Proje, Binance Smart Chain’den yararlanıyor ve kazançları en üst düzeye çıkarırken ücretleri en aza indiriyor.” sözlerini kullanıyor.

Bu noktada UPR’nin piyasa değeri de dikkat çekiyor. UPR yaklaşık olarak 4 milyon dolar gibi çok düşük bir piyasa değerine sahip.

TrustSwap (SWAP)

Listede bir sonraki sırada merkezi olmayan finansta yeni bir evrim yaratmayı vaat eden dağıtık bir platform, kripto para birimi ve protokol olan TrustSwap yer alıyor. Analiste göre TrustSwap, yeni nesil multichain token işlemleri ve zincirler arası token işlemlerinde görülen sorunları çözmeyi hedefliyor.

Öte yandan Freed, TrustSwap’ın kullanıcılar tarafından özelleştirilmiş ve belirli zamanlarda yatırımcı token’larını dolaşıma sunmak veya bir proje ekibine tahsis edilen token’lar için bir kilitleme süresi uygulamak üzere ayarlanabilen bir token start-up paneline de sahip olduğunu paylaşıyor.

Ayrıca yakın zamanda TrustSwap, bir Web 3.0 birlikte çalışabilirlik protokolü olan Merkle Network için lansmana ev sahipliği yaptı. SWAP şu anda 194 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip…

SolarBeam (SOLAR)

Listede sonuncu sırada Moonriver Ağı üzerinde likidite sağlayan ve eşler arası işlemleri mümkün hale getiren merkezi olmayan borsa SolarBeam (SOLAR) bulunuyor. Analist konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullanıyor:

Solarbeam, kullanıcıların üçüncü bir taraf aracılığıyla işlem yapmak yerine doğrudan cüzdanlarından işlem yapmalarına izin veriyor. Tokenler, gözetiminizden asla ayrılmaz, bu da kirptolarınızın %100’ünün size ait olduğu anlamına gelir.

Ek olarak, daha düşük işlem ücretleri Solarbeam’i alım satım yapmak için çekici bir platform haline getiriyor. SOLAR 15 milyon dolar gibi düşük bir marketcap ile işlem görüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar