X


Piyasa Düşerken Bu Altcoin Rekora Koşuyor!

Coinbase Pro'nun listelediği OmiseGo ciddi yükseliş elde etti.
18:00
15 Mayıs 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük 50. kripto para birimi OmiseGO (OMG), aslında kısa süre içerisinde birkaç sıra atlamayı başardı. Bitcoin (BTC) de dahil neredeyse bütün kripto para sektörünün düşüş yaşadığı şu saatlerde OMG’nin %37’ye varan bir yükseliş elde etmesinin sebebi ise dev bir kripto para borsasına dayanıyor.

Coinbase Listeledi, OMG Rekor Kırdı

ABD’nin önde gelen kripto para borsalarından Coinbase’in kurumsal yatırımcılara özel olan Coinbase Pro platformu, dün yaptığı bir açıklama ile Omisego’yu listeleyeceğini belirtti. Coinbase etkisi olarak bilinen bu durum aslında daha öncesinde de birçok altcoin’in ciddi artışlar elde etmesini sağlamıştı ve şimdi piyango OMG’ye vurdu diyebiliriz.

Coinbase Pro tarafından yayınlanana tweet’e göre OMG token’ı 18 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Coinbase Pro kullanıcılarının alım ve satımına açılacak. İsteyenler bunun öncesinde OMG yatırmaya başlayabiliyorlar. OMG’nin ilk etapta ABD Doları ve Bitcoin işlem çiftlerine sahip olacağı belirtildi. Buna rağmen ilerleyen günlerde Euro ve İngiliz Sterlini desteği de getirilebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

OMG’nin söz konusu duyurudan sonra 24 saatlik süre içerisinde %37’ye kadar yükseldiği ve hacimli altcoin’ler arasında en çok yükselen kripto para birimi olduğu görülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar