reklamı kapat

Coinbase Pro Üç Kripto Parayı Listeledi!

Coinbase Pro Chainlink, Stellar ve Algorand'ı kullanıma açtı.
10:00
26 Eylül 2019

ABD’nin ve dünyanın en büyük ve popüler kripto para borsalarından birisi olan Coinbase‘in kurumsal yatırımcılara özel platformu Coinbase Pro, yeni yaptığı bir duyuru ile üç kripto para birimini New York içerisindeki kullanıcılar için kullanıma açtığını açıkladı.

Chainlink, Stellar ve Algorand Listelendi

Coinbase Pro tarafından yapılan açıklamaya göre Chainlink (LINK), Stellar (XLM) ve Algorand (ALGO) New York içerisindeki kullanıcıların alım satımına açıldı.  Söz konusu duyuru daha önce yapılmış olsa da, Coinbase Pro bugün itibariyle alım satımı resmen açtı. Bunun yanı sıra ayrı bir finansal regülatöre sahip olan New York içerisindeki kullanıcılara herhangi bir kripto para birimini sunmadan önce ilgili regülatörden izin almak gerekiyor ve bu birçok kripto para borsasına ciddi sıkıntılar çıkartmakta.

Listelenen kripto para birimlerinden Algorand piyasaya 4 milyar dolarlık toplam piyasa değeri ile çıkmasına rağmen, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 75 milyon dolarlık değerlemeye geriledi ve yatırımcıları için büyük bir şok etkisi yarattı.

New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı, bölge içerisinde hizmet vermek için başvuru yapan birçok kripto para borsasını reddetmişti. NYDFS en son Bittrex’in New York içerisinde hizmet vermesini yasaklamış ve lisans başvurusunu reddetmişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun