X


Önemli Gelişme: Binance, Bu Üç Kripto Para Birimini Delist Ediyor!

Binance, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile üç altcoin'i delist edeceğini açıkladı.
13:37
20 Aralık 2021

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance APPC, EVX ve RDN tokenlarını delist edeceğini duyurdu.

APPC, EVX, RDN Delist Ediliyor

Kripto para borsası Binance, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımı ile, 27 Aralık’ta Türkiye saati ile 12.00 itibariyle AppCoins (APPC), Everex (EVX) ve Raiden Network (RDN) tokenlarını delist edeceğini duyurdu.

Delist işlemine ilişkin açıklama yapan Binance, borsanın karar mekanizmasını açıkça belirtti:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

“Binance’de, beklediğimiz yüksek standart seviyesini karşılamaya devam ettiğinden emin olmak için listelediğimiz her dijital varlığı periyodik olarak inceleriz. Bir kripto varlık artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz.”

APPC, EVX, RDN tokenlarını delist edeceğini duyuran Binance, yapılan incelemelerde göz önünde bulundurulan faktörleri sıraladı:

  • Ekibin proje taahhüdü
  • Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi
  • İşlem hacmi ve likidite
  • Ağın saldırılara karşı kararlılığı ve güvenliği
  • Topluluk ile iletişim düzeyi
  • Periyodik durum tespiti taleplerimize yanıt verme
  • Etik olmayan davranış ve ihmal kanıtı
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

27 Aralıkta Pariteler Kaldırılacak

Binance, 27 Aralık itibariyle APPC/BTC, EVX/BTC ve RDN/BTC paritelerinde alım-satım işlemlerinin durdurulacağını belirtti. Ayrıca yaptığı resmi paylaşımda, 28 Aralık 03.00 itibariyle bu tokenlarda yatırma işlemlerinin durdurulacağını yazan borsa, çekim işlemlerinin 28 Haziran 03.00’a kadar yapılabilebileceğini açıkladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar