X


MyNeighborAlice Coin Nedir?

MyNeighborAlice, herkesin sanal adalar satın alıp sahip olabileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur.
08:32
2 Haziran 2021

MyNeighborAlice, herkesin sanal adalar satın alıp sahip olabileceği, heyecan verici öğeler toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur. Animal Crossing gibi başarılı oyunlardan ilham alan oyun, iki dünyanın en iyilerini bir araya getiriyor: Oyun deneyiminin keyfini çıkarmak isteyen normal oyuncular için eğlenceli bir anlatı ve non-fungible token’ları (NFT) toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem.

MyNeighborAlice (ALICE) Nedir?

My Neighbor Alice veya kısaca MNA, eğlenceli oyuncu odaklı hikayesi ve sezgisel Blockchain destekli özellikleri ile yalnızca Blockchain oyuncularına değil, genel oyun topluluğuna da hitap eden yeni bir çok oyunculu oyundur.

Oyun, Alice’in dünyası etrafında toplanmıştır ve üzerinde herkesin kendi yarattıklarıyla doldurarak arazileri satın alabileceği ve geliştirebileceği bir adalar kompleksi içerir. Oyun, ilginç ve tuhaf tasarımıyla Animal Crossing’e benziyor, ancak aynı zamanda güçlü bir merkezi olmayan finans (DeFi) unsuruna sahip.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

My Neighbor Alice, anlatıya dayalı bir hikayeye sahiptir ve oyuncular arazilerini inşa edip arkadaşlarına ve diğer oyunculara yarattıklarını gösterebildikleri için sosyal etkileşim ve yaratıcılık için bir çıkış noktasıdır. Oyundaki çoğu öğe, tamamen oyuncuya ait olan, non-fungible token’lar (NFT’ler) ile temsil edilir.

MyNeighborAlice’in 3 önemli avantajı olduğu ifade ediliyor:

  • Kredi Ekonomisi: Platform, yerleşik bir borç verme ve borçlanma ekonomisine sahiptir. Oyuncular, bir getiri karşılığında NFT’lerini ödünç verebilir veya başkalarından ödünç alabilirler.
  • Staking: MNA, oyunun ilk günlerinde en yüksek stake getirisini sunmayı planlarken, ek özellikler piyasaya sürüldükçe ve oyun olgunlaştıkça bu getiriler kademeli olarak azalacaktır.
  • Blockchain Tabanlı Oyun İçi Varlıklar: Oyun, blok zincirinde ALICE token’ı tarafından 1:1 temsil edilen kendi oyun içi para birimine sahiptir. Token’ın Alice dünyasında çeşitli kullanımları vardır ve oyun öğeleri satın almak, bahis ödülleri kazanmak ve MNA’nın merkezi olmayan yönetim sistemine katılmak için kullanılabilir.

Platform ALICE’in kullanım durumlarını aşağıdaki gibi sıralıyor:

  • Oyun İçi Para Birimi
  • Yönetişim
  • Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon
  • Staking
  • Oyuncu Teşvikleri

ALICE Coin Yorum

MyNeighborAlice (ALICE) özellikle oyuncuların ilgisini çekiyor gibi görünüyor. Hem kolay kullanımı hem de oyun oynarken kripto paraları kullanabilme özelliğinin dikkat çektiği görülüyor.

Bununla birlikte yatırımcılar ilk çıktığı günden bu yana ALICE coin’e ilgi ile yaklaşıyor ve bu sebeple ALICE coin’in ilk çıkış fiyatının oldukça üzerinde işlem gördüğü görülüyor. Ek olarak CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada MyNeighborAlice Coin, 6,81 dolardan işlem görüyor. 118,564,207USD işlem hacmi ile piyasa hacmi bakımından 287. sırada yer alan MyNeighborAlice Coin’in BTC karşısında 0.000186 BTC ile işlem gördüğü ifade ediliyor.

Bunların yanında son 24 saatlik işlem hacmi 38,619,329 dolar olan ALICE Coin’in dolaşımdaki arzının 17,400,000.00 ALICE Coin olduğu görülüyor. Ayrıca toplam ALICE arzının da 100.000.000 olduğunu ifade edebiliriz.

MyNeighborAlice Coin Nasıl Alınır?

ALICE Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

ALICE Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından ALICE Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC), Tether (USDT) ve BUSD alarak ALICE işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar