reklamı kapat

MiningSky’da %10 İndirimle Madencilik Kontratı Satın Alın

Bulut madenciliğine başlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse tek ihtiyacınız olan şey MiningSky.
9 Ocak 2019
  • Coin TürkCoin Türk

Bitcoin’in hayata geçtiği 2009’dan beri kripto para madenciliğinde çok şey değişti. Madencilik ekipmanlarında büyük geliştirmeler yapıldı, bunun ardından madencilik zorluğunda büyük bir artış yaşandı. Kripto para kazmanın eskisi gibi olmadığını söylemeye bile gerek yok.

2018’de madencilik kazancına büyük darbe vuran uzun ayı piyasasının etkilerini göz önünde bulundurursak bu durumu daha iyi anlarız. MiningSky ise her şeye rağmen “kripto kıştan” etkilenmeden çıkmışa benziyor.

MiningSky nedir?

MiningSky dünyada madencilik ürünleri ve hizmetleri için tüm altyapıyı sunan az sayıda şirketten biri. Hem ABD hem Kanada’daki müşterilere açık madencilik operasyonlarıyla yasal bir şirket olarak kayıtlı MiningSky, bulut madencilik sektörünü yeniden tanımlıyor.

Bulut madencilik platformu MiningSky.io size reddedemeyeceğiniz bir teklif sunuyor: Tüm dünyadaki Bitcoin hash oranının %2’si. Sezgisel ve kullanımı kolay platform, rekabetçi fiyatlardan hem Bitcoin hem de Ether kazmanıza olanak tanıyor. Halihazırda 400 binin üzerinde aktif kullanıcıya sahip platform, her gün 18 saat mesai yapan harika bir müşteri servisine sahip.

Cazip fiyatlardan madencilik işine girme şansını kaçırmayın! Size özel %10 indirim sunan dünyanın lider bulut madenciliği platformuna katılın! İlk madencilik kontratınızı satın alırken “NEWSBTC10” promosyon kodunu kullanın. Platform üzerinde hem Ethereum hem de Bitcoin için kolaylıkla bulut madenciliği kontratları satın alabilirsiniz. İşte bunun için izlemeniz gereken 11 adım.

1. adım: MiningSky’ın ana sayfasını ziyaret edin.

2. adım: “Sign Up” butonuna tıklayarak üye olun. Sayfanın sağ üst köşesinde bu butonu göreceksiniz. Tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir sayfa çıkacak.

3. adım: Kişisel bilgilerinizi doldurun (isim, şifre ve e-mail vb.). Terms and Conditions (Hüküm ve Koşullar) sayfasını okuduktan sonra “I’m not a robot” (Robot değilim) bölümünü tamamlayın. Her şey tamamsa Register (kaydol) butonu sizi bekliyor.

4. adım: Her şeyi düzenli bir şekilde tamamladıysanız otomatik olarak tekrar kullanıcı paneline yönlendirileceksiniz ve hesap aktivasyon mesajı göreceksiniz.

5. adım: Bundan sonra “Buy Hashrate” (Hash Oranı Satın Al) butonuna tıklamanız gerekiyor. ETH ve BTC’den hangisini kazmak istediğinize karar verin ve seçiminizi yapın. Satın almak istediğiniz miktarda hash oranını seçin ve mavi “Proceed” (İlerle) butonuna tıklayın.

6. adım: Size özel bir indirim koduna sahipseniz kodu girin ve karşınızda belirecek indirim oranının tadını çıkarın (halihazırda bir indirim kodunuz yoksa NEWSBTC10’u kullanabilirsiniz).

7. adım: Bir pop-up penceresinin karşınıza çıktığını göreceksiniz ve pencere size iki ödeme opsiyonu sunacak. Bu tanıtım rehberinde “Pay with BTC transfer” (BTC transferiyle öde) butonunu seçtik.

8. adım: Şimdi birazcık sayfanın aşağısına gelmeniz ve hükümler ve koşulları kontrol etmeniz gerekiyor. Burada her şey tamamsa yeşil “Confirm” (Onayla) butonuna tıklamalısınız.

9. adım: Coinbase’de bir hesabınızın olması gerekiyor. Sizi başka bir sayfaya yönlendirecek “Deposit” butonuna tıklamanız gerekiyor.

10. adım: İstediğiniz kripto parayı seçin ve işlemi tamamlayın.

11. adım: Hepsi bu kadar! İşleminiz onaylandığında hash gücü sizin olacak.

Para çekimlerinin anında yapıldığını ve bunun için minimum 10 dolar limitinin bulunduğunu unutmayın. Diğer sorularınız için MiningSky’ın FAQ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER