X


Kriptonun Popüler İsmi 2021’de UniSwap’ten Bile İyi Olacak Projeleri Açıkladı

Bu projelerin 2021’de büyük kazanç getireceği düşünülüyor.
15:36
1 Ocak 2021

2020 yılına merkezsiz finans (DeFi) ve airdrop’lar bir nevi damga vurdu. Bu projeler içinde de en çok Uniswap, SushiSwap ve Spark konuşuldu. Ancak piyasanın popüler bir ismine göre 2021 yılında bu projelerden çok daha fazla ses getirecek projeler olacak.

“dYdX’i Takip Edin”

Popüler kripto influencer’ı ve piyasa gözlemcisi Tyler Swope Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile takipçilerine Uniswap’tan daha büyük olabilecek bir sonraki büyük airdrop’ları açıkladı. Yakın tarihli bir canlı yayında Swope 163 bin yakipçisine, token lansmanlarını değerlendirdiğini ve bunlar içinde Ethereum tabanlı merkezi olmayan işlem platformu dYdX’e dikkat etmeleri gerektiğini dile getirdi.

Swope konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Projenin arkasındaki isimler bir token değerlendirdiklerinden bahsetti. Bunun hakkında konuşuldu. dYdX, özellikle merkezi olmayan kaldıraçlı işlem borsası için oldukça önemli bir hacme sahiptir. Bu büyük bir şey. Sizin yerinizde olsam, dYdX’i kontrol eder ve biraz likidite eklerdim.” sözlerini kullandı. DeFi ile ilgili daha net bilgilere “DeFi Nedir?” metnimizden ulaşabilirsiniz.

Diğer Projeler: Furucombo ve Zaaper

Swope, bir kombinasyon protokolü olan FURUCOMBO‘yu gelecekte bir airdrop token ile çıkabilecek başka bir platform olarak değerlendirdiğini dile getirdi. Ayrıca Swope, takipçilerini DeFi varlıklarını yönetmek için başka bir toplama aracı olan Zapper‘a da dikkat etmeleri konusunda uyardı.

Zapper ile ilgili açıklamalarında Swope, “Zapper, temelde başka bir toplama aracıdır. Pek çok DeFi varlıklarınızı ve borçlarınızı tek bir basit arayüzde yönetebilirsiniz. Zapper aracılığıyla toplam hacimde 1 milyar dolar kazandılar, bu yüzden bu oldukça önemli.” ifadelerine yer verdi.

Buna ek olarak Swope, ilk on projesini potansiyel olarak devasa airdrop’larla tamamlamak için MetaMask, Paraswap, Polymarket, Catnip, DeFi Saver, Foundation.app ve Dark Forest projelerinin de önemli olduğunu dile getirdi.

Airdrop Nedir?

Airdrop, temelde bir kripto para token’ının genellikle ücretsiz olarak cüzdanlara gönderilmesi olarak tanımlanabilir. Projeler airdrop programlarını genellikle dikkat çekmek ve projeyi tanıtmak için kullanıyor. Böylece daha büyük bir kullanıcı tabanı ve yatırımcı elde edilebiliyor.

Ayrıca yatırımcılar da katıldıkları airdrop’lar sayesinde kripto para biriminin değerlenmesi halinde herhangi bir ücret ödemeden kazanç sağlamış oluyor. Dolayısıyla airdrop’lar iki taraf içinde kazanç sağlıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Ayhan
    3 ay önce

    Sayfanızı telegram üzerinden sürekli olarak takip ediyorum sizden kucuk ricam var dydx token hangi borsadan alabilirim bulamadım yardımcı olur musunuz

    1