reklamı kapat

Kredi Kartıyla Bitcoin Almanın En Kolay Yolu

19 Haziran 2019
  • Coin TürkCoin Türk

Yazımızda; Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile Litecoin satın alma yolları nelerdir? Kredi kartı ile nasıl kripto para satın alırım? Kredi kartı ile bitcoin alma yolları 2019.. Kredi kartı ile kripto para alınabilir mi? Banka kartıyla Bitcoin alınabilir mi? Kredi kartlarıyla altcoin’ler alınabilir mi? Gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız..

Kredi Kartıyla Bitcoin

Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay, güvenli ve ucuz yolunu sizler için inceliyoruz.. Bu yazıda kısa ve öz olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Al

Bayebit platformu ödeme sektöründe hatırı sayılır bir geçmişi olan Türkiye merkezli bir şirket. Platform yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Bu sitenin en büyük özelliği çok hızlı bir şekilde işlemin tamamlanabilmesi. Kayıt olduktan hemen sonra kredi kartı veya banka kartınızla istediğiniz miktarda kripto para satın alabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Onlarca Kripto Para AL

Bayebit’te kredi kartınızla anında 35 adet kripto parayı satın alabilirsiniz. Bu kripto paralar: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Binance Coin, Stellar, Tether, TRON, NEO, Litecoin, DOGE, Bitcoin Cash, EOS, Cardano, DASH, Ethereum Classic, IOTA, QTUM, Zcash, Waves, Monero, Omisego, HOLO, 0x, Chainlink, ICON, IOST, Nano, Zilliqa, VeChain, BitTorrent, Fetch, Celer Network, NULS, Ontology ve Basic Attention Token.

Kredi Kartı ile Şimdi Satın Al

Site içerisinde; Visa, Maestro ve Mastercard özellikli kredi kartlarıyla işlem yapılabiliyor. Hesabınız genellikle muadillerine göre çok kısa süre içerisinde onaylanıyor. Kullanıcı arayüzü ise oldukça kolay ve kullanışlı. “Kredi Kartı ile Satın Al” menüsünden anlık BTC fiyatını görebilir ve “Şimdi Satın Al” kısmından hızlı bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bayebit hızlı ve kolay kullanımıyla öne plana çıkıyor..

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.