reklamı kapat
  • BTC  :  29.894,42 ₺
  • ETH  :  939,72 ₺
  • BCH  :  2.029,91 ₺
  • XRP  :  2,70 ₺
  • NGC  :  0,95 ₺
  • BTC 29.894,42
  • ETH 939,72
  • BCH 2.029,91

Kredi Kartıyla Bitcoin Almanın En Kolay Yolu (2018)

23 Ekim 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Kredi kartı ile Bitcoin alımı.. Kredi kartı ile BTC almak.. Banka kartıyla Bitcoin alma.. Bitcoin satın alma siteleri 2018.. Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile Litecoin satın alma yolları nelerdir? Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile bitcoin alma 2018.. Kredi kartı ile Coin almak

Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay, güvenli ve ucuz yolunu sizler için inceliyoruz.. Bu yazıda kısa ve öz olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Jubiter sitesi kripto para piyasalarında hatrı sayılır bir geçmişi olan Estonya merkezli bir şirket. Jubiter yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı.

Bu sitenin en büyük özelliği çok hızlı bir şekilde işlemin tamamlanabilmesi. Kayıt olduktan hemen sonra kredi kartı veya banka kartınızla istediğiniz miktarda Bitcoin veya Litecoin satın alabilirsiniz. Ayrıca site içerisindeki exchange kısmından BTC/LTC arasında takas işlemi yapabilirsiniz.

Site içerisinde; Visa, Maestro ve Mastercard özellikli kredi kartlarıyla işlem yapılabiliyor. Minimum 50 dolarlık işlem yapılabilirken, her kart başına maksimum günlük 5000 dolarlık satın alma işlemi gerçekleştiriliyor. Ayrıca “Contact Us” kısmından siteye limit arttırımı başvurusunda bulunarak günlük satın alma limitlerinizi yükseltmeniz mümkün.

Hesap onayı olmadan da satın alma yapılabilir; fakat sonraki işlemlerinizin hızlı yapılabilmesi için tek seferlik onay yaparak tüm süreci kolaylaştırabilirsiniz. Hesabınız genellikle muadillerine göre çok kısa süre içerisinde onaylanıyor. Kullanıcı arayüzü ise oldukça kolay ve kullanışlı. Dashboard menüsünden anlık BTC fiyatını görebilir ve Buy Bitcoin kısmından hızlı bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Jubiter hızlı ve kolay kullanımıyla öne plana çıkıyor..

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.