reklamı kapat

Kredi Kartıyla Bitcoin Almanın En Kolay Yolu

5 Ocak 2019
  • Coin TürkCoin Türk

Kredi kartı ile Bitcoin alımı 2019. Kredi kartı ile kripto para almak. Banka kartıyla Bitcoin alma. Bitcoin satın alma siteleri 2019. Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile Litecoin satın alma yolları nelerdir? Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile bitcoin alma 2019.. Kredi kartı ile kripto para alınabilir mi? 

Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay, güvenli ve ucuz yolunu sizler için inceliyoruz.. Bu yazıda kısa ve öz olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Bayebit platformu ödeme sektöründe hatırı sayılır bir geçmişi olan Türkiye merkezli bir şirket. Platform yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı.

Bu sitenin en büyük özelliği çok hızlı bir şekilde işlemin tamamlanabilmesi. Kayıt olduktan hemen sonra kredi kartı veya banka kartınızla istediğiniz miktarda Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar, veya Litecoin satın alabilirsiniz. Ayrıca site içerisindeki takas kısmından kripto para çiftler arasında alım satım işlemi yapabilirsiniz.

Site içerisinde; Visa, Maestro ve Mastercard özellikli kredi kartlarıyla işlem yapılabiliyor. Hesabınız genellikle muadillerine göre çok kısa süre içerisinde onaylanıyor. Kullanıcı arayüzü ise oldukça kolay ve kullanışlı. “Kredi Kartı ile Satın Al” menüsünden anlık BTC fiyatını görebilir ve “Şimdi Satın Al” kısmından hızlı bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bayebit hızlı ve kolay kullanımıyla öne plana çıkıyor..

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.